Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-29, 19:20   #649
Agateczka*
Zakorzenienie
 
Avatar Agateczka*
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie góry...
Wiadomości: 3 332
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. IX + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
no to trzeba pazurki pokazać (jedna warstwa odżywki Eveline 8w1)
poza tym że trochę żółte końcówki (ale wstyd), to wszystko cacy (trzeba będzie nieco podrównać też)

właśnie skończyłam buteleczkę 8w1, chciałam kupić diamentową, ale nie było, więc wzięłam znowu tę samą (nie używam jak zaleca producent, raczej jako lakier podkładowy)

1 przy oknie
2 z lampą
Bardzo ładne pazurki

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zmalowałam nowe pazurki moim nowym nabytkiem (w ogóle to dzisiaj był dzien listonosza bo 2 paczuszki mi przyszły... obie z lakierami )

Pokazać Wam moje wyczekiwane cudo... od roku poluję na coś takiego iiiii udało się zdobyć nawet mniejszym kosztem niż się spodziewałam

BYS Color Change Nail Enamel - Glitter Purple


Tyle ze mnie - enjoy
Czaję się od jakiegoś czasu na nie tylko czemu oni liczą za przesyłkę za kolejne sztuki why
Świetnie wygląda

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

a ja pomalowałam pierwszy raz lakierem, który mam już długo... i jestem zakochana w tym kameleonie
Pierre Arthes J08
ogólnie fajnie wygląda

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
przechodziłam na zielonym swietle na natolinie a jakiś młody i gniewny cisnął chyba ponad 100km/h i przejechał na czerwonym i ja byłam już w polowie pasów i on wtedy dopiero mnie zauważył i dał po hamulcach gdybym zobiła jeden krok do przodu to bym teraz z wami nie pisała. Zatrzymał się 15 cm odemnie... serce mi staneło na dobra chwilę i myślałam ze zemdleje a gość zobaczył ze stoje i odjechał bez slowa. do tej pory widze tą sytuacje przed oczami.
omg zawał na miejscu normalnie dobrze że nic Ci się nie stało


Cytat:
Napisane przez sara9311 Pokaż wiadomość
Mój juz zjedzony sernik, pyszny! I moja gołe pazurki zmienila mi sie płytka wydluzyla ! Teraz to zauważyłam. Znalazlam ich stare zdjecie poprostu porazka ! (mało widoczne ale jednak cos widac, takie ogryzki)
mniam
ładniutkie pazurki lepiej się prezentują niż takie długie jak wcześniej

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Nie brzmi to dobrze... Widziałam kiedyś dokument o ludziach z fobiami. Pokazana była m.in. kobieta uzależniona od mycia rąk. Myła ręce co rusz, parząc sobie ręce gorącą wodą. Dłonie wycierała tylko papierowym ręcznikiem, a gdy przy wyrzucaniu go dotknęła kosza- myła ręce od nowa...
Podsumowując- trelluś, musisz trochę wyluzować
też widziałam

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
zrobilam takie, ale chyba nie bede robic drugiej reki, cos mi w nich nie gra

Jednak zmyłam, źle się z nimi czułam
no niee toż to piękne było taka bryza morska

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

A to moje dziś... Nie wiem czy nie zmyję ich szybko, bo jakoś tak nie bardzo mi leżą. To dwa lakiery wibo- pomarańczka, (która u Młodej wygląda świetnie u mnie już nie) prześwitująca lekko nawet po 3 warstwach i rózowo pomarańczowa mgiełka. Kolor nieźle oddany chociaż jakość zdjęcia zostawia sporo do życzenia.
Fajne na lato do opalonej skóry uwielbiam



O żesz Qrka przebrnęłam przez ten spam nie no ledwo się wątek zaczął a tu człowiek ledwo nadąża, zresztą mam ostatnio mało czasu na wizaż niestety pomagam się przeprowadzać siostrze no i w dodatku w domu sprzątanie mycie okien padam
Ale co mam fotki lakierów które obiecałam i w razie ewentualnych chętnych proszę na pw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08590.jpg (42,3 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08580.jpg (41,8 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08596.jpg (28,5 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08601.jpg (29,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08602.jpg (38,9 KB, 26 załadowań)
__________________
synek
Agateczka* jest offline Zgłoś do moderatora