Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ?- wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-12, 09:28   #3211
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak uzyskać taki kolor- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zonawymarzona Pokaż wiadomość
a jak uzyskać taki kolor?
to mahaoniowa czerwień...refleksy x.56 po kropce w profesjonalnych.

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 10:18 ----------

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
jaka farba uzyskam taki kolor ?

Odrosty mam w kolorze "mysiego blondu ", a reszta wlosow to sprany syos sredni blond.
np 9.3+9.0 pół na pół

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Nerieel Pokaż wiadomość
Witam! Moje włosy są koloru czerwonego (farbowane już jakieś 8 razy), lecz bardzo chciałabym wrócić do swojego naturalnego koloru- blond. Czerwień jet świetna, ale szybko traci intensywność, odrosty mam niedługo po farbowaniu i wygląda to źle. Chciałabym mieć blond, a później wrócić do naturalnego odcienia. Ale jak? Niestety moje włosy są baardzo baardzo suche i zniszczone. Czy jednak byłaby możliwość zmiany koloru nie stopniowo, lecz 'od zaraz' ? I co jest mniej szkodliwe- dekoloryzacja czy rozjaśnianie? Błagam, pomóżcie! :<
zarówno dekoloryzacja jak i rozjasnianie uszkadzaja strukture białkowa włosa. Najlepiej jeśli wypłukasz czerwień lekka kapiela rozjasniajaca a nastepnie będziesz farbowała włosy odcieniem ze złotym refleksem...np 9.3 (złoto mniej sie wypłukuje)...i tym oto sposobem z miesiaca na miesiac może osiagniesz kolor podobny do twojego naturalnego - zaczynając od 9.3 a potem inne kolory. Proponuje sporo podcinac wlosy, na suchych i porowantych farba szybko sie wypłukuje.

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kaja_008 Pokaż wiadomość
Nie mogę od wczoraj załadować zdjęć cały czas piszę mi błędy ładowania. Spróbuje później. Szampon przeciwłupieżowy podobno pomaga wypłukać kolor więc będę nim próbować. Jeśli to nie pomoże, to uzyskam jakąś farbą słoneczny lub piaskowy blond na szarym kolorze?
na poczatku chciała bym zerknąc jak to wygląda
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora