Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kolorówka Bobbi Brown
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-24, 09:15   #1350
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
dzieki ,musze sobie o nim poczytac

Wlasnie ,tu mam problem ,bo nie jestem pewna czy w moim najblizszym Douglasie jest stoisko Bobbie Brown.Online mozna kupic ,maja asortyment ale w ciemno to nie sposob kupowac.I na dodatek przy mojej cerze (naczynka ,mieszana ,wrazliwa i na dodatek szyja o wiele jasniejsza iniz twarz)to juz calkiem niemozliwe
Z całą miłością do większości produktów Bobbi Brown w ciemno bym nie kupowała. Wszystko bowiem zależy od DOBRZE dobranego produktu (koloru i konsystencji). Potwierdzam na swoim przykładzie - miałam tak z korektorami pod oczy. Konsultantka dobrała mi takie, o których sama bym nie pomyślała, a i tak testowałyśmy na skórze. Dzięki temu mam taki zestaw, który moje sińce faktycznie zakrywa. Sama bym na to nie wpadła.

Może te opcje MACowe, o których pisały dziewczyny w macowym wątku będą dla Ciebie lepsze? Chociaż w MACu też bym potestowała na własnej skórze (i żeby nie było MACa też bardzo lubię )
Faktycznie cera - mieszana, naczynkowa, wrażliwa - jest trudna

Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
Milko baner robi wrażenie
To Ty im chyba głownie popyt nakręcasz
nakręcałam hehe w tym roku nie jestem już tak "dzielną" klientką
To jedyna marka w Polsce, która ma idealnie kolorystyczne podkłady dla mnie. Niestety MAC nic dla mnie nie ma
Czekam jeszcze na Laurę Mercier i NARSa w PL
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując