Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-06, 21:04   #1632
Piwnooka_1990
Przyczajenie
 
Avatar Piwnooka_1990
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Czy ja też mogłabym poprosić o analizę?
1. Jak się opalasz - Z tym mam problem, w okresie kwiecień/maj gdy pojawia się pierwsze mocniejsze słońce, zaraz dostaję uczulenia w postaci swędzącej wysypki, później jest podobnie, więc staram się ograniczać opalanie, a już w prawdziwe upały przed wyjściem na dwór obowiązkowo smaruję się kremem z filtrem
2. Kolor oczu - Brązowo-zielone od źrenicy, obwódka brązowa, rzęsy raczej jasne, brwi brązowe
3. Piegi - Raczej nie mam, czasem od słońca na nosie głównie, mam natomiast dużo pieprzyków, głównie brązowych
4. Cera - Jasna, beżowa, blada, mam też naturalne sińce po oczami brązowo-zielone, widoczne fioletowe naczynka gdzienigdzie
5. Naturalny kolor włosów - Z wiekiem mi się zmieniał, ostatni jaki pamiętam to takie szare "coś", nie podobał mi się więc zaczęłam się farbować. Aktualnie jest to chłodny, jasny blond
6. Kolor ust - Jasny róż
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Zdecydowanie dobrze czuję się we wszelakich zgaszonych kolorach np. zgaszony róż,czerwień,łagodna żółć,uwielbiam chłodne odcienie niebieskiego, w szarościach,także malinowy,kremowy natomiast źle w mocnym pomarańczowym, brązowym, mocnym zielonym, złotym
8. Czy pasuje ci czysta biel i czysta czerń? Raczej tak, lubię też zestawiać biel i czerń razem
9. Czy pasują ci kolory jaskrawe i intensywne, czyste - Jaskrawe i intensywne zdecydowanie nie, czuję wtedy jak papuga
10. Czy pasują ci kolory szarawe, zgaszone? Zdecydowanie tak
11. Czy pasują ci raczej kolory ciepłe czy zimne, czy może jedne i drugie? Wolę chłodne, podobnie jeśli chodzi np. o biżuterię wolę srebrną niż złotą i noszę tylko srebrną w zasadzie
12. Czy kolory możesz zestawiać bardzo kontrastowo? Raczej nie, nie czuję się wtedy zbyt dobrze
Robiłam gdzieś wcześniej podobną analizę i wyszło mi, że jestem zgaszonym latem. Czy dobrze mi wyszło?
Piwnooka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora