Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Sama nie wiem co jest nie tak:(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-07-16, 20:47   #36
Eska88
Rozeznanie
 
Avatar Eska88
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
GG do Eska88
Dot.: Sama nie wiem co jest nie tak:(

[QUOTE=Selekcjonerka;47928 05]
Cytat:
Napisane przez Eska88 Pokaż wiadomość

Na jakiej podstawie wyciągnęłaś wnioski, że:
1. Nie szanuję Twojego zdania.
2. Skrytykowałam CIEBIE.
3. Jestem zamknięta na wszelkie argumenty. ("zawsze wiem lepiej")
4. Ubieram się jak któraś z "typowych" pór roku? (=>uważam, że każdego trzeba sztywno wcisnąć w jakiś schemat)?

PS. Z dyskusji może wyniknąć również coś dobrego - konsensus.
1. No niestety, utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że nie rozumiesz. -> nie starasz sie uszanowac mojego zdania tylko od razu twierdzisz ze nie rozumiem, a widocznie rozumiem inaczej niz Ty i to wszystko.
2. Jeżeli stawiasz na równi diagnozę typu kolorystycznego z wynikiem psychotestu "jakim jesteś zwierzątkiem" z Bravogirl. - co to za czepianie sie moich slow i to jeszcze w tak dziecinny sposob? nie czytam bravogirl ale widze ze Ty wiesz co tam pisza
3. nie będę tłumaczyć, bo żadne argumenty do Ciebie nie przemówią. ->no widac ze wiesz zawsze lepiej skoro chcesz na sile wcisnac czlowiekowi swoje zdanie i uwazasz ze argumenty do mnie nie trafiaja to znaczy ze TO TY MUSISZ MIEC racje i chcesz mnie do niej przekonac.
4. Te schematy są orientacyjne, wystepują też typy mieszane (lato-zima, jesień-wiosna), jednak każdego człowieka można mniej więcej przypasować.--> mowisz ze kazdego mozna przypasowac wiec Ty tez musialas sie sama przypasowac do ktoregos schematu, wiec to czysto wynika z Twioch slow.

To chybana tyle, nie mam zamiaru sie klocic z nikim, tak wiec daj juz spokoj i po prostu pomysl ze tyle opinii na swiecie ile ludzi...

Smoczyca1986 dla mnie ten fakt jest oczywisty ze kazdy ma prawo do wlasnego zdania, ale tez uwazam ze kazdy powinien to zdanie szanowac.
Eska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując