Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-06, 18:30   #4428
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

AnulaQa, ja nie miałam Face&Body, więc nie pomogę. Nie ma dla mnie koloru Ewentualnie musiałabym mieszać biały i N1/C1.
Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Doradźcie mi proszę czy warto kupić ten zestaw pędzli Zoewa?
Lubię zoevę, pędzle są dobre jakościowo Też się kiedyś zastanawiałam nad tym zestawem
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A gdzie można znaleźć info, że coś dają online? Zapisałam się właśnie do newslettera, z tego co patrzę fb tylko po ang jest, czyli nie ma pewnie promocji na PL. Na stronie jest miejsce na kod oferty, więc to sugeruje, że czasami są jakieś kody... A masz może tę zniżkę dla wizażystów? Ile % jest?

Jak nie dają próbek to jak mam sprawdzić czy podkład mi się nie utleni na twarzy? Nakładają na miejscu za free? Czy to tylko jak się zapłaci za makijaż?
Nawet na infolinii Maca nie wiedzą po co jest to okienko na kody

Zniżka to 20%

Z próbkami to chyba zależy od salonu. Raz dają, raz nie. W D. chyba nie robią nigdy problemu.
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Próbowałam dziś kupić biustonosz stacjonarnie, normalnie mission impossible . Biustonosze tej samej firmy w tym samym rozmiarze bardzo się różnią. Obskoczyłam chyba 10 sklepów, nie kupiłam nic, tylko się wkurzyłam. Wkurzają mnie osoby, które z dobierania biustonosza robią filozofię i na usiłują mi wmówić, że dobry będzie cyckonosz o 5 cm węższy w obwodzie, chociaż nawet dopiąć się nie mogę. Gdzie kupujecie biustonosze?
Ja mam fajny stacjonarny sklep w Kato + online, tylko tak trzeba być przygotowanym na ewentualne wymiany

Głupio, że marki nie trzymają rozmiarówki i z jednej firmy potrafię mieć 2 różne rozmiary w zależności od modelu.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Co do gratisów to chyba tylko raz w roku podczas akcji gazetowej są :Ehem: chociaż fajnie by było jakby się przed latem coś pojawiło.

Ja też z nim czekam do kuponu, bo silnej potrzeby nie mam, chyba że
uda mi się siostrę namówić żeby na pół ze mną wzięła :Brzydal: Ale to mało podatne na kuszenie stworzenie
A jaki kolor byś chciała?
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Melduje na szybko, ze udalo mi sie kupic Bon Bonsa z rabatem, karty z zamowienia rzodkiewkowego byly aktywne. Co do paletki - opakowanie TRAGICZNE, ma kilka odpryskow, w srodku takie jakby zagniecenia i sprawia wrazenie, jakby sie nie domykalo. Cieni na razie nie testuje, bo chce zrobic fotki zanim obmacam, no ale jakosc tego opakowania pozostawia wiele do zyczenia nawet przy rabatowej cenie 143,20 zl...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Też mam Bon Bonsa i opakowanie nie ma odprysków ani wgnieceń Magnes paletki dobrze trzyma.
Design jest tandetny - to fakt, ale cienie są super Dawno mi się tak paletka nie podobała.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jesienią była szminka gratis, wcześniej w zakupowych akcjach trafiały się "zaproszenia na makijaż". TS (i Grazia) będą pewnie coś organizować w kwietniu, weekendy zakupów to mój mały konik, mogę dać znać .
Kurczę, jak dadzą w kwietniu kupon na pomadkę w Macu, to będę musiała złamać odwyk
Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cena nie jest dla mnie kluczowa. Nie miałam nigdy pędzli tej firmy w ręku. Chciałabym tylko wiedzieć czy są to dobre pędzle jakościowo.
Wczoraj widziałam pędzel MJ w Sephorze, cena zabójcza 279, ale w dotyku to był szał!
Mareczki są mega - mam The Face III i zbieram na ten do bronzera
neath jest offline Zgłoś do moderatora