Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-11, 21:13   #85
josefine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-10
Wiadomości: 136
GG do josefine
Dot.: Nie chcę być Kopciuszkiem- pomóżcie!

tak sobie czytam ten wątek i mnie poruszył.....ciekawe skąd jesteś 007? (bo chyba nie wspomniane blo w wątku?) może troszkę namieszam swoją wypowiedzią ale..: przede wszystkim dobrze Ci się wydawało-jesteś latem a dokładnie "słabym latem". choć tak naprawde nie ma znaczenia jak sie nazywa typ urody nikogo nie da sie wrzucic w sztywne ramy-te podzialy to pomoc scheatyczna-resztę trzeba zawsze zinterpretować indywidualnie.
wiele racji mają dziewczyny, ale tez z niektórymi zeczami sie nie zgadzam
chętnie bym Cie pomalowala i uczesała, bo naprawde masz plastyczną twarz i nie uwierzylabyś jak niewiele potrzeba.
racja z wlosami jakkolwiek-ale grzywka na bok-np tak jak Ci sie podoba na tej srodkowej fotce i nieprawda ze sie nie da u Cibie uzyskac takiego efektu(nie ma rzeczy niemożliwych) co najwyżej troszke kosztuje-w tym wypadku-to cena żelazka(uwierz czyni cuda, zmienia nie do poznania (ok 200zl-profesjonalne)
-uwazam ze wcale nie musisz rezygnowac z okularow-wystarczy odpowiednio dobrac i bedą jeszcze dodawaly uroku
kolor wlosów -zgadzam się przyciemnic do ładnego brązu
twarz-tak naprawde wystarczy Ci dobry podkład, dobrze wytuszoane i pociągnięte kredką oczy, róz odpowiednio nalozony(to juz opisywaly dziewczyny) aaaaa twarz masz prostokątna i "różuje "się ją w tzw. batmanka ponizej kości policzkowej w trójkonty rorszerzające sie w kier zew.
hmmm tyle na ten raz bo padam ze zmęczenia
pozdrawiam
josefine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując