Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - problem z matką
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-27, 13:41   #2
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: problem z matką

Cytat:
Napisane przez krolowakiczu Pokaż wiadomość
no więc zacznę od tego, że mam 19 lat i nie potrafię sobie poradzić z własną matką. traktuje mnie jak przedmiot, który nic nie odczuwa. wmawia mi głupoty, których nie mam siły już słuchać. wiem, że ona ma ciężki charakter, ale już sobie nie potrafię z tym wszystkim poradzić. każdego dnia słyszę jej krzyk, jaka to ja jestem beznadziejna, że wszystko co złe to moja wina. moją siostrę traktuje inaczej, dodam, że jest rok młodsza. zawsze z nią rozmawia, razem się śmieją itp. ona może czuć się jak córka, ja natomiast nie mam wrażenie, że ona by po prostu chciała żeby mnie nie było.

możecie mi kochane doradzić jak sobie z tym problemem poradzić ? może najlepiej wgl z nią nie rozmawiać ? traktować jak powietrze. bo nawet rozmowa z nią nic nie daje..
Mialam taka sama sytuacje, tyle ze starsze rodzenstwo matka traktowala normalnie a ja codziennie mialam awantury i wysluchiwalam ze jestem beznadziejna. Nie pomagaly zadne rozmowy. W koncu nie wytrzymalam i sie wyprowadzilam, wydaje mi sie, ze to jedyny sposob. Odkad nie mieszkam w domu rodzinnym moje kontakty z matka sa... dobre.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując