Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Usuwanie ósemek, szpary i inne problemy z zębami/ze szczęką - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 17:00   #3238
Agnes2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Ekstrakcja ósemek...

Cytat:
Napisane przez Trish_Galway Pokaż wiadomość
ja mam podobnie. co prawda jeszcze nie wyrwane (obydwie górne wyrosły mi w stronę policzka - są wręcz rozjechane ), ale mam już umówioną wizytę na wyrwanie. rozmawiałam z chirurgiem - o ile dolne będą usuwane chirurgicznie (obydwie zatrzymane i nie obejdzie się bez nacinania itp), o tyle górne zostaną usunięte normalnie - bez zbędnych ceregieli. tyle, że u mnie jest dostęp do wszystkich ścianek (wyrosły do końca, tyle, że właśnie w stronę policzków - odstają od reszty zębów) i nie będzie problemu ze złapaniem ich odpowiednimi narzędziami - w Twoim przypadku może być potrzebne nacięcie, tak przynajmniej wnioskuję z opisu. zresztą sama się zorientujesz, czy da radę je złapać szczypcami bez nacinania czy nie...

fakt faktem nie sugeruj się w 100% moją odpowiedzią - najlepiej skontaktować się z dentystą i tam rozwiewać wszelkie wątpliwości.


Dziekuje serdecznie za odpowiedz! Ja wlasnie jestem dopiero umowiona na wizyte u chirurga w celu konsultacji, co do tej nieszczęsnej osemki i ustalenia terminu wyrwania ;/ I juz zzera mnie stres...Moze jakims cudem uda sie ja chwycic bez rozcinania Wogole te osemki to mam takie niskie w stosunku do reszty zebow, i jeszcze ta jedna na taki ukos...Zastanawiam sie jak chirurg tam dotrze, bo jest ona tak daleko, ze ledwo palcem tam dotykam, hehe Na kiedy masz termin usuniecia? Trzymam kciuki, aby sprawnie poszlo i nic nie bolalo! Pozdrawiam
Agnes2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując