Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 20:48   #2086
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
(...)Tez, odkad uzywam i testuje BB, zdalam sobie sprawe, ze mam jasna cere i bardzo mnie to cieszy Missha PC i Signature #21 tez mi pasowaly. Jak czasem probuje niektore bebiki na przyjaciolce to zaden jej nie pasuje, za zolte i za jasne
(...)
no właśnie ja też, ale faktem jest, że zawsze w zimie chodziłam na solarium, a latem opalanko, bo wolę siebie, jak jestem taka "ozłocona" a teraz stosuję kwasy, więc chyba pierwszy raz od dawien dawna mam naturalny kolor twarzy

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
(...)a tak na marginesie mi sie przypomniało, że czytałam o lioele ślimakowym i podobno on jest ciemny. Alinarose opisywalago go na blogu..http://www.alinarose.pl/2013/03/ciem...em-lioele.html
mam pełnowymiarową wersję, jest mega ciemny w porównaniu do całej reszty, dla mnie będzie (chyba) idealny jak się opalę Estelle na swoim blogu wstawiała swatche ewentualnie jak ktoś jest chętny na odlewkę, to zapraszam

Cytat:
Napisane przez miss natasha Pokaż wiadomość
z BRTC ciemniejszy jest Gold Caviar chyba kliknę próbki
tylko właśnie tak, jak asmenaa stwierdziła, szarawy jest a kolorystycznie dla mnie (naturalnej) minimalnie, o pół tonu ciemniejszy od mojej skóry,ale wystarczyłoby, żebym dwa razy na słońce wyszła...
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora