Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-28, 22:41   #2806
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1121863 8]Oo, suuper, że będę mogła kogoś podpatrzeć.
A co jeszcze Ci podpasowało? Tylko EDM i DreamWorld? A próbowałaś Lumiere lub Buff'da? [/quote]

Lumiere VV ladnie sie wtopilo, ale po kilku godzinach zauwazalne bylo lekkie zwarzenie sie przy nosie. Poza tym ich najjasniejszy kolor jest dla mnie dobry ze wzgledu na jasnosc, ale zdecydowanie za malo zolty (a bardziej zoltych juz nie maja) A Dreamworld i EDM caly dzien ladnie wygladaja, pod wieczor tylko troche "znikaja", ale bez warzenia, itp.

Buff'd nakladalam tylko formule Original - tragedia, pory i skorki paskudnie podkreslone, ogolne wrazenie tynku

Szkoda tylko, ze jeszcze nie mamy tego samego odcienia cery, to juz w ogole by bylo super

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
a miała któraś minerały z www.corycosmetics.com?
Bo albo znowu coś przegapiłam, albo nic nie było (wyszukiwarki użyłam )
Bo ja właśnie siedzę na stronie i zamawiam próbki podkładów po 0,45$
I nie jestem pewna, co wybrać
Niby czytam i czytam, oglądam i porównuję, ale czuję, że zanim złożę ostateczne zamówienie, to jeszcze kilka godzin minie
Pranie je zamawiala. Ja tez chcialam, ale w ostatniej chwili przeczytalam sporo dosc negatywnych opinii na ich temat - ze sa grubo mielone, ze trafiaja sie probki z jakimis domieszkami innych kolorow, itp.

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-02-28 o 22:46
rocki jest offline Zgłoś do moderatora