Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-01, 00:22   #2809
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;1121416 5][/quote]

Wybacz ślepej kurze

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Przyszły moje minerałki z Lily Lolo mam trzy kolorki: in the buff, popcorn i cookie niestety jestem dzisiaj zbyt zmęczona po pracy żeby je przetestować, a i niefortunnie się składa że jutro też mi wypada niedziela pracująca obiecuję że w poniedziałek zdam relację co i jak
Teraz minerałki leżą w kącie i kuszą
Ja z niecierpliwością czekam

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Mariola13 mi z EDM pasują identyczne odcienie (lub prawie w niektórych przypadkach) i z Lauress na razie najlepszy był Subtle Neutral, ale ja dotychczas wypróbowałam tylko trzy kolory czyli Subtle Petal, Subtle Neutral i Subtle Ivory. Pierwszy był za różowy, a ostatni deczko za żółty. Teraz czekam jeszcze na wersję radiant neutral czyli troszkę ciemniejszą oraz odcienie z gamy Tan, które na zdjęciach wyglądają dość jasno. Subtle Neutral ślicznie się stopił z moją skórą, ale muszę sprawdzić po porstu inne odcienie dla pewności. Z mojego skromnego doświadczenia mogę powiedzieć, że ich fotki najwierniej ze wszystkich testowanych firm odzwierciedlają produkty, które sprzedają
I do mnie, podobnie jak do Pranie, po prostu przemawia ich strona
No właśnie, czytając posty tak zauważyłam, że Ty raczej podobny odcień cery masz do mojej Będę śledzić Twoje recenzje kolorystyczne
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora