Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocja w Sephorze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-10, 00:05   #2186
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocja w Sephorze

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
no jak na razie Sephora przegrywa u mnie z Douglasem - mimo że z reguły o wiele wiele częściej robię zakupy w Seph, to Dougi przysłał mi kupon -10% na urodziny (a to dopiero za tydzień) a Sephora cicho sza! nic się nie wyrywają
Też mi zniżka- mam karty w Sephorze, Marionnaud i Douglas i najgorzej wypada właśnie Douglas- nie mają tam żadnych dni vip, przeceny są rzadkie, te -5% to śmiech na sali, jakieś tam 2+1 i inne promocje są tam rzadkością ( nawet chyba sobie nie przypominam takich ) o -25% na 1 produkt nie wspomne.
Co rabatu -10% to Sephorze kupisz 4 razy nie wiem... kredkę z przeceny za 5 zł, czy cokolwiek innego i już masz rabat- nie musisz czekać na urodziny. A tych kuponów -10% mam chyba z 15...
Poza tym byłam nie raz, nie dwa i nie trzy w Douglasach- na 3 Maja i Silesii ( Katowice ) i nigdy w życiu mnie tam miło nie obsłużono- a nie przychodzę tam w naciągniętym dresie tylko w butach z Aldo za 500 zł ( nie obierzcie tego źle, ale wiecie o co chodzi... )
W Sephorze po paru sekundach jest jakaś Pani obok mnie chętna mi doradzić- mówię tu szczególnie o Sephorze na Piotra Skargi i w Bytomiu. W Silesii też się dziewczyny wyrobiły.
Nie wiem... każdy ma swoje odczucia ale dla mnie Douglas mógłby nie istnieć....
Co do akcji vip- mimo, że mam status najlepszego klienta, rzadko dostaję sms ( na 10 akcji może 3-4 )- i często Panie w Sephorze dawały mi opust bez sms, jak się je ładnie poprosiło.
A co do cen- nie ukrywajmy- ceny są takie same lub jest niewielka różnica.

Edytowane przez Aaaaaneczkaaaaa
Czas edycji: 2010-11-10 o 00:11
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora