Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kupujemy BB Creamy IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-27, 11:47   #2173
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Kupujemy BB Creamy IV

Cytat:
Napisane przez evek Pokaż wiadomość
Dzisiaj bede klikac kolejne zamowienie. Niestety mam zla wiadomosc, pakiety probek skurczyly sie do 45 szt., ale mam jeszcze pare sztuk swoich, wiec te 5 szt. Wam doloze

---------- Dopisano o 11:39 ---------- Poprzedni post napisano o 11:36 ----------

Widze, ze wiecej chetnych na te esencje, wiec klikne dwa pakiety. Estellko zaktualizuj sobie, pakiet ma 45 szt.
Ok, dzieki serdeczne, w takim razie rozbieramy 2 pakiety po 45 i w sumie oba rozebrane sa juz prawie, bo wg moich wyliczeń tylko 5 szt zostało.

Daj znać, ile Ci wpłacic i kiedy
Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Estelle chciałabym zapytać, kiedy musiałabyś mieć pieniądze za tego Norela na koncie? Bo wypłatę dostanę gdzieś ok. 11 sierpnia dopiero i nie wiem czy potwierdzać te 50ml
Na razie niech się rozbierze, póki co $$ mi niepotrzebna. Jak będzie komplet, to wtedy wpłaty, mogę ogłosić zbiórke funduszy po 11.08
Te 50 wpisałam tak domyślnie, oczywiście możesz wziąć mniej lub więcej, do wyboru
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Również poproszę 5 sztuk widzę, że evek się zgodziła kliknąć


Wersja magic a jak to cenowo wygląda? Może wzięłabym 10ml
Ta jasna wesja Magic kosztuje ok 70 zł za 43,5g. Ale właśnie się zorientowałam, że sprzedający nie udostępnia przesyłki z trackingiem tym tańszym, tylko EMS, co mnie trochę odstrasza od transakcji, bo bez sledzenia jest ryzyko, a płacić 25$ dodatkowo, to niekoniecznie.

Inny - Caviar Gold Nutrition to 50 zł za 30ml plus tracking.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując