Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-02, 09:42   #497
sonea8
Rozeznanie
 
Avatar sonea8
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 763
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez sonea8 Pokaż wiadomość
Poczytałam i doszłam do wniosku, że te maski nie dla mnie...
Moja skóra woła "pić" i to gromkim głosem, więc muszę jej dostarczać możliwie jak najwięcej nawilżenia bez wygłupów

Czekam na rozbiórkowe dobroci, pozamawiałam całe tony tego, mam nadzieję, że się potem ogarnę, co do czego ;p

A z c-l leci Lioele Dollish #2 na zapas, peeling do stóp z Tonymoly, finalnie ryżowa pianka z FS i kilka zestawów próbek: ślimak od skin79 oraz jakiś cud-miód do zmniejszania widocznych porów z FaceShopu również. Liczę, że przy okazji coś mi jeszcze dorzucą, jak to oni
Mały update, odświeżam: okazało się, że c-l wcale mi nic nie wysłało, zamówienie jest "processed", a na stronce mam nadal pełen koszyk. Płaciłam przez PayPala, nie dało się nic zrobić źle, ale na wszelki wypadek zbombardowałam ich mailami, czy wszystko ok.
I okazało się, że do 3 października trwa Koreański Tydzień Dziękczynienia ; i będą wysyłać z opóźnieniem.
Tak tylko informuję, gdyby ktoś zamawiał coś niedawno i też czekał na informacje, czemu brak postępów.

Koreański Tydzień Dziękczynienia - jak to brzmi! Ciekawe, jak to u nich wygląda swoja drogą, ja to lubię takie kulturowe tło i idę pogrzebać, z czym to sie je.
__________________
Kuleczkowy program naprawczy "Tak! dla Czerwieni!"

Do wewnatrz:
20.08.2012
- silica, A+E

Na zewnatrz:
24.08.2012
- olejowanie+maska (+laminowanie)
- wcierki
- częstotliwość 4 toner+maska : 1 farba
sonea8 jest offline Zgłoś do moderatora