Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-03, 16:19   #11
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co zrobić zeby dziewczyna wróciła do mnie?

Cytat:
Napisane przez kuba92 Pokaż wiadomość
Dorosły już jestem. Czyli potrafię zarobić i umiałem zarobić od 13 roku życia. Nie to co nie którzy, że dają kieszonkowe samochody itp. Ja musiałem sam się dorobić. Wszyscy mnie uważali kiedyś, że ze mnie nic nie będzie. Ok powiedziałem przylecicie do mnie jednak wszystko się od wróciło a ja mam ich gdzieś. Za zdr oszczą mi wiedzy jaką mam. Czyli z niczego dorobiłem się 2 samochodów nie po 100zł tylko lepsze, komputerów itp.. Czyli myślę inaczej niż dzieciak. Bo dzieciak nic by nie załatwił a ja załatwię. Więc proszę bez obrazy. Takie nastały czasy w naszej kochanej polsce, że trzeba sobie radzić. Kto nie da se rady ten przegra!!! Czyli ja z dziewczyną przegrałem i muszę się pogodzić. Ale od wale jej numerek niech tylko ucichnie. Niech nie myśli, że jestem nie wiadomo jaki łosik. heh
no popatrz, mi tez nikt niczego nie dał, na wszystko zarobiłam sama, łącznie z samochodem, jednak umiejętność zarobienia nie czyni mnie dorosłą.
dorosłą i dojrzałą czynią mnie moje decyzje, zachowanie, odpowiedzialność i tak dalej. A u Ciebie tej dojrzałości nie widać niestety. Widać jedynie chęć zemsty na dziewczynie.
Myślisz,że jeśli się na niej zemścisz to podbudujesz swoje ego, że będziesz fajniejszy, czy o co chodzi ?
Bo jeśli odegrasz się na niej jakoś wyjątkowo paskudnie ( a z tego,co piszesz wnioskuję, że właśnie tak jest) nie będziesz ani lepszy, ani fajniejszy. Pokażesz tylko, jak bardzo boli Cię porażka którą poniosłeś względem swojego związku.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując