Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-09, 23:02   #3051
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT (część X).

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;45963298]Dziewczeta, pomocy. Od kilku dni mam "faze" na brzoskwiniowy zapach. Bylam w YR, bo pamietalam, ze maja serie brzoskwiniowa, ale okazalo sie, ze dostepna tylko online, a ja chce teraz natychmiast Wiem rowniez o serii z TBS, ale jeszcze jej nie ma, bo to letni zapach. Kupilam dzis balsam do ust (wyczuwam drobinki ) Bielendy i peeling brzoskwinia & mango Tutti Frutti. Na szczescie udalo mi sie wymeczyc peeling Collistara po ponad pol roku, wiec sie dzis wysmyram brzoskwinia.

Polecicie cos jeszcze brzoskwiniowego? Obojetnie co.

Az sama jestem w szoku, ale nawet na owoce mam ochote. Chetnie bym zjadlam brzoskwinie, ale nigdzie nie widzialam. Miesiace temu jadlam truskawki, a trzy miesiace temu pare bananow, wiec wedlug moich obliczen najblizszy pociag do owocow powinnam odczuc w maju lub czerwcu.[/QUOTE]

james, ja dziś widziałam tę linię brzoskwiniową w TBS (i jeszcze -30% jest na nią i na malinową do jutra jak pamiętam), nawiedź jeszcze raz wrocławskie szopy
__________________
Wymieniam
Focę
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora