Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-23, 16:08   #4565
lwia paszcza
Zakorzenienie
 
Avatar lwia paszcza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 722
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Na pewno korzystniej niż w tzw. krwistej czerwieni lub w czerwieni ewidentnie chłodnej.



Nie jest w 100% ciepła. Określiłabym ją jako czerwień z wiśniowymi i brązowymi tonami pół na pół. Takie neutralne bordo, jeśli coś takiego istnieje.



Dopisałam, że właśnie Soft Autumn rozważam.



Nie maluję oczu na kolorowo. Zazwyczaj bardzo delikatnie. Tylko brązami i cielistymi beżami. Szare, czarne cienie mi mniej służą.



Musiałam odgrzebać moje fioletowe ubrania "po domu", bo kiedyś bardzo lubiłam fiolety.
Zgaszony śliwkowy - służy mi.
Intensywne fiolety - nie.
te dwie zaznaczone rzeczy zdają się potwierdzać zgaszoną jesień bo intensywny fiolet (np. mocna śliwka) mógłby bardziej służyć ciemnej jesieni i zimie; a generalnie za jesienią jako typem przemawia fakt, że nie pasują ci szare cienie. Tylko jesieniom jest lepiej w cieniach brązowych niż w szarych
ten artykuł może być bardzo pomocny:
http://www.truth-is-beauty.com/blog/...-a-soft-autumn, ładnie są opisane subtelne różnice pomiędzy odcieniami różu, korzystnymi dla SA.

Edytowane przez lwia paszcza
Czas edycji: 2016-09-23 o 16:22
lwia paszcza jest offline Zgłoś do moderatora