Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 25 lat czy to juz czas walczyć ze zmarszczkami?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-12-27, 19:35   #17
kasia083
Zadomowienie
 
Avatar kasia083
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 817
GG do kasia083
Dot.: 25 lat czy to juz czas walczyć ze zmarszczkami?

Cytat:
Napisane przez Ankalime Pokaż wiadomość

zapobieganie moze byc nastepujace: hibernacja, zamkniecie sie w kapsule gdzie nie ma grawitacji, nie wyrazanie emocji... to tyle jesli chodzi o damska skore.

nawilzanie nie powoduje wcale, ze zmarszczki nie powstana... woda i wszystkie nawilzacze nie sa w stanie wplynac na wlokna skory, chyba, ze istnieje jakas magia o ktorej nie wiem

btw, sucha skora nie wplywa na powstawanie nowych zmarszczek, warto zauwazyc, ze najwczesniej zmarszczek dostaje kobiety, ktore sa baaardzo chude i maja 'papierowa skore'. jedyna rada by zapobiec powstawaniu zmarszczek to przeszczepic sobie troche tluszczu w skore twarzy.
Skąd Ty wzięłąś te wszystkie teorie?
Pierwszym sposobem walki ze zmarszczkami jest właśnie nawilżanie, z wiekiem nasza skóra potrzebuje tego coraz więcej i brak nawilżenia jest przyczyną powstawania tych pierwszych zmarszczek.
Powinno się nawilżać buzię juz mając naście lat, wtedy odłożymy w czasie powstanie tych pierwszych zmarszczek, a z wiekiem należy wybierac kremy które mają jakieś dodatkowe składniki - coraz mocniejsze wg przedziału wiekowego. Pierwszy taki przedział jest właśnie dla 25-latki, widziałam już taki krem, chyba z Loreala, dla osób po 25 roku życia i mam zamiar sobie go kupić. Oprócz zwykłych składników nawilżających ma on w sobie jeszcze coś dodatkowo, ale nie tak mocnego jak w tych kremach po 30-tce, 40-tce itd...
__________________
Od dawna nie korzystam z tego profilu na wizażu tylko z innego.
kasia083 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując