Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-16, 17:17   #5
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Aktualnie stosuję Diacneal, który zawiera retinal 0,1 % oraz AHA (kwas glikolowy) 6%. Na dzień giltr LRP DP 60tka Jak już pisałam w Diacnealowym wątku mojej skórze bardzo służy taka pielęgnacja, pory się powoli oczyszczają, miałam już dwa mini-łuszczenia po Diacnealu. Pierwsze było spowodowane podrażnieneim od mojej poduszki wełnianej. Przy drugim mini-łuszczeniu odpadło mi kilka płatków skóry ze sfery T, trwało niecały dzień, już nie ma po nim śladu. Teraz stosuję Diacneal 6 razy w tygodniu pod rząd, potem 1 dzien przerwy i znowu. Preparat ten nie podrażnia mnie, ale jednak działa, gdyż pory coraz czystsze Oby tak dalej

Wmciągu najbliższych dwóch tygodni mam zamiar zaznajomić się z kwasami BHA w postaci preparatu Effaclar K.

Erato bardzo fajny wątek Tylko się ze mnie nie śmiej jak się będę powtarzać, ponieważ już nie pamiętam, co w którym poście napisałam, a czego jeszcze nie... Pozdrawiam, niech się nam wątek rozwija

PS. Ale Dziewczynki zagladajcie też od czasu do czasu na wątek Diacnealowy, który i tak jest "wątkiem wielowątkowym"
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując