Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-04-16, 19:57   #15
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Kuracje kwasowo-retinoidowe: opisy doświadczeń na własnej skórze!

Cytat:
Napisane przez Erato
No dobra, moje panie. Wy tu takie pitu-pitu, ale ja mam konkretnie pytanie: macie doświadczenia z takiem "ściągnięciem" skóry? Bo o łuszczeniu to można wyczytać w diacnealowym wątku różne rzeczy. Natomiast mnie twarz po prostu ciągnie To uczucie nie znika pod żadnym nawilżaczem I qrcze nie wiem, czy to dobrze, czy źle. Chcę się złuszczyć, a nie chcę się odwodnić Myślę, że to acne-derm tak mnie urządził, ale nie chcę z niego zrezygnować, bo mi pięknie skórę oczyszcza i pory ściąga.
Proszę o konkrety: po kwasach - a) łuszczycie się? b) macie ściągniętą skórę? c) w tym momencie odpuszczacie czy kuracja idzie dalej aż do przeczekania objawów?
Ja nie czuję zadnego ściagnięcia, więc raczej w tej kwestii Ci nie pomogę. Co do łuszczenień, miałam dwa, ale takie pyci, pyci, czyli jakby ich nie było. Nie odpuszczam, stosuję dalej Diacneal i w lecie też zamierzam, choć nie tak często (aktualnie 6 razy w tygodniu). Prawdopodobnie w lecię będę stosowac Diacneal 3-4 razy w tygodniu.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując