Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane Cz.IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-08, 17:30   #1223
lwiatko5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 14
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
witam
gratuluję Pani magister

hm...ciekawe połączenie
jabłko z natką
szkoda ze jej nie lubię

ten kolor jest całkiem niezły
ja też chyba zdecyduje się na farbe Alfaparf
tylko jak na razie poszukuję koloru
a dziękuję dziękuję ale natki prawie nie czuć o to chodzi polecam, możesz np zrobić z połowy pęczka natki i 1 jabłka to wtedy nawet nie poczujesz ze jest samo jabłko a kolorek i fajny intensywnie zielony musik
co do farby często piszecie, że szukacie ładnych popielatych brązów - słyszałam opinie, że właśnie brązy tej firmy wychodzą naturalnie i ciekawie

a ta alfaparf nie jest czasem bez amoniaku????

ibyza mi tę farbę poleciła fryzjerka, szczerze mówiąc nie wiem czy ma amoniak czy nie;/ nie doczytałam na opakowaniu....

monden Kochana nijaki? :O jak Ci powiem, że Twój obecny kolor włosów jest moim wymarzonym to pewnie nie uwierzysz ;p a mój naturalny jest właśnie bardzo zblizony do Przybylskiej na tym zdjęciu i bym powiedziała, że to właśnie ten kolor jest nijaki... nawet bym nie chciała nigdy do niego wrócić :p no ale są gusta i guściki... a Ty czym monden robiłaś, że Ci taki wyszedł? jest boooski <3 możemy się zamienić :P

tymczasem jestem po nakładaniu farby 6.23, w ogóle prawie nie śmierdziała a wręcz bym powiedziała subtelnie "pachniała" jabłkiem wcale nie szczypie nic a nic... delikatna konsystencja kremu super w nakładaniu o czym przekonał się mój TŻ i ja - normalnie masaż głowy teraz już za każdym razem będzie mi robił włosy hihi juz widzę, że kolor wyjdzie ciemniejszy (tak tak ten kolor monden ...ahhh... i znowu pozostanę niezaspokojona :P musiałaś się chwalić wlosami :P ? )

tymczasem wklejam zdjęcia po kąpieli rozjaśniającej.
jak wspomniałam 7minut, kąpiel wykonana na bazie wody utleniającej i proszku z opakowania w załączniku. Jestem w szoku bo wyszło mi naprawde ciekawe ombre aż żal było nakładać farbe może tego nie widać na zdjęciach ale po kąpieli włosy miałam już koloru pięknej mlecznej czekolady a końcówki jaśniejsze. kolor wyjściowy spłukany cynamonowy brąz od odrostów do połowy i od połowy włosów po końcówki - czarny (no może bardzo ciemny brąz)

zdj1: rozjaśniacz delia - polecam! na ombre, na pasemka, na kąpiel super!
zdj2,3,4: moje włosy po kąpieli rozjaśniającej
wloski błyszczące może nie są, nie dałam odżywki a że końce już lekko popalone to po tej czerni... ale i tak byłam usatysfakcjonowana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04273.jpg (22,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04280.jpg (42,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04284.jpg (38,1 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04295.jpg (66,1 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez lwiatko5
Czas edycji: 2012-07-08 o 17:44 Powód: dopisanie odp
lwiatko5 jest offline Zgłoś do moderatora