Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-12, 14:34   #1796
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez El Guaje Pokaż wiadomość
Widziałam już dużo podobnych wątków ale chciałabym dokładnie opisać swój rodzaj cery i dowiedzieć się jakiego podkładu używać / jaki stosować makijaż
Moja cera bardzo szybko przetłuszcza się w strefie T, mam zaskórniki otwarte na nosie i wydaje mi się, że też zamknięte na policzkach ( ale one nie są tak widoczne jak te na nosie :/) Kiedy zbliża się okres pojawia się też dużo krostek/wyprysków i właśnie głównie chodzi mi o to żeby je zakryć ponieważ je wyciskam, czasami rozdrapuję i zostają bardzo widoczne czerwone ranki i gdy nałożę podkład to widać zaschniętą/martwą skórę na tej właśnie rance. Bardzo chciałabym nie musice w ogóle używać żadnych podkładów ani pudrów ale moja twarz jest po prostu beznadziejna i pomimo leczenia trądzik nie ustępuje, mimo, że przez większość miesiąca nowe krosty się nie pojawiają to moja twarz i tak jest brzydka ponieważ w tym czasie dopiero goją się rany..

Kochana. Z tego co piszesz przyda Ci się podkład matujący i kryjący...ale jeśli masz otwarte pory to ciężki podkład moźe je zapychać :/ zwłaszcza jeśli będziesz używała go codziennie. Jaki budżet przewidujesz na ten cel? Bo to istotna kwestia. Gazelaa pisała powyżej o niedrogi. Podkladzie tego typu. Może warto spróbować?

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aneczka077 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, polecicie może jeszcze jakieś podkłady nawilżające, w miarę lekkie dla suchej skóry, teraz jednak w lato skłonnej do błyszczenia i niedoskonałości, z lekko żółtymi tonami? Teraz przeżywam istny wysyp, podejrzewam podkłady jakich ostatnio używałam, a mianowicie Healthy Mix, Wake Me Up, Affinitone Kupiłam kilka próbek BB creamów ze skin79, ale kolory zupełnie nie pasują. Już nie wiem co mam robić, ratuję się podkładami mineralnymi ale średnio dają radę... Pomóżcie
A może potrzebujesz czegoś całkiem lekkiego?
Jesteś pewna że to nie wina kremu?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora