Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-08-14, 12:57   #2281
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Mam "prawko", a strasznie boję się jeździć! :(

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
O ile warunki na to pozwalają, to staram się jeździć z prędkością około 50 km/h. Jak wyjeżdżałam kawałek poza obszar zabudowany, to wtedy odpowiednio o te 20-30 km/h więcej, ale póki co 80km/h to taka moja górna granica Pewnie za jakiś czas będę sama z siebie się śmiała, ale teraz to dla mnie zawrotna szybkość
Bardzo szybko się człowiek przyzwyczaja do prędkości ponad 80. Ja tak przynajmniej miałam, 80 km to była na początku zawrotna prędkość, ale szybko się przyzwyczaiłam i z milą chęcią wróciłabym do jazdy ekspresówkami i autostradami, zamiast telepać się przez miasto, gdzie od pół roku nie wrzuciłam biegu większego niż trójka i to całe manewrowanie drążkiem zwyczajnie mnie wkurza.
Ale to zależy od osoby, u każdego ten słaby punkt leży gdzie indziej i są kobiety, dla których koszmarem jest autostrada. Siostra mojego faceta to nawet zrezygnowała z awansu, bo do tego potrzebny był kurs i musiałaby przez ponad miesiąc robić codziennie 80 km autostradą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując