Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak wyglądać na starszą ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-29, 11:41   #10
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak wyglądać na starszą ?

yhmmm ja tu nie widzę stylu goth... czarne włosy, jasna cera i spódniczka to jeszcze nie styl goth czy punk mnie się bardziej ta akurat stylizacja kojarzy z kimś, kto lubi Japonię, mangę, anime - ale moim zdaniem nie ma w tym nic złego, wszak autorka jest nastolatką. i dziewczyny, nie rozpędzajmy się! dziewczyna chce się troszkę postarzyć (moim, i nie tylko, zdaniem - niesłusznie), a nie zmieniać cały wygląd.

ktoś zwrócił uwagę na kreskę - warto popracować nad techniką jej rysowania, bo jest za duża, za gruba do kształtu oka. z pomocą przyjdzie youtube a przede wszystkim brwi. jak je zrobisz, włosy nie będą się wydawały za ciemne.

co do ubioru - wskazuje na młody wiek, może nie jest dopasowany do sylwetki, ale IMHO ubiór to nie tylko podkreslanie kształtów i ozdoba. jak dla mnie lepiej mieć wlasny styl ubierania niż podążać za modą i wyglądać tak samo jak 80% młodych kobiet - nawet jeśli oznaczałoby to korzystny wygląd. jeśli jednak autorka wątku chce porady w sprawie ubioru to pewnie poprosi o nią na odpowiednim forum, bo to jest makijażowe raczej
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując