Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-01, 11:49   #2425
sleepy
Zakorzenienie
 
Avatar sleepy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 721
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. II

Cytat:
Napisane przez aante_e Pokaż wiadomość
A mi się podoba i bez minimalizacji
Jak Ci się podoba mleczko/żel do demakijażu z LRP, ten z pompką?
I jak działa maseczka Joanny ananasowa, będzie dobra do zniszczonych włosów?

Żel LRP jest ok, dobrze zmywa resztki makijażu, nie pieni się.
A maseczka jest za słaba do włosów zniszczonych, to zwykła odżywka, bez rewelacji. Ale zapach soczysty

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
sleepy świetna kolekcja aż mi się oczy szerzej otworzyły jak zobaczyłam tyle cudeniek! i wcale nie masz tego tak dużo Nie ma co minimalizować, możesz szaleć dalej

Mogłabyś mi porównać peelingi Joanny z Daxem? Który lepiej ściera?
dzięki za pozwolenie
Peelingi są bardzo podobne jeśli chodzi o ścieranie, nie są bardzo mocne. Oba świetnie pachną ale Dax jeszcze delikatnie natłuszcza więc wygrywa

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Sleepy pięknie same cuda
tylko jak możesz żyć jedynie z filtrem 20

widzę i Ty masz peeling cukrowy Dax to moje odkrycie stycznia

jak oceniasz krem do rąk Neutrogeny? Ostatnio wielbię ich nawilżacze, ale kremu nigdy nie miałam

Peeling Dax to też moje odkrycie, tyle że grudnia Uwielbiam je. Niedawno skończyłam czekoladowy, który pachnie lepiej nż pomarańczowy moim zdaniem. Na pewno będzie jeszcze jedno opakowanie.

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
czekam na takie samo w rewanżu
Czułam że jest w tym pozwoleniu drugie dno

Cytat:
Napisane przez lizzie Pokaż wiadomość
sleepy, kolekcja rzeczywiście śliczna i wyważona, podobnie jak dziewczyny uważam że akcja minimalizacja jest niepotrzebna
Przyłączam się do pytania o żel do mycia twarzy LRP, masz może porównanie do innych żeli aptecznych (Avene, LRP Toleriane)?

oj, akcja jednak się przyda, przynajmniej na małą skalę jak wyciągnełam to wczoraj z łazienki to uświadomiłam sobie że:
-4 żele pod prysznic
-4 peelingi
-7 balsamów/maseł do ciała to za dużo
O żelu LRP pisałam wyżej, jest dobry, niestety nie mogę porównać do Toleriane. Avene miałam tylko miniaturę i nie zdążyłam wyrobić sobie opini.

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Suuuuuuuper zbiorek!No wiec mam kilka pytan odnosnie Twojej pielegnacji
1.Co to za kremik firmy NUXE?Do jakiej cery i jak sie sprawuje?To samo pytanko do kremiku Clinique.
2.Lotion JASON-a coz to takiego?
3.Jak sie sprawuja kosmetyki Palmersa?Interesuje mnie przede wszystkim Body Gloss.

1. to są maseczki, o te:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...romatique.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...te-facial.html
2. to jest krem z wit.C amerykańskiej firmy produkujacej naturalne kosmetyki, bez parabenów, o taki:
http://jason-natural.elsstore.com/vi...=13973&cid=163
3. balsamy Palmer's są super, bardzo je lubię, dbaja o skórę, nawilżają
Body Gloss jest balsamo-rozświetlaczempachnie kakao i fajnie nabłyszcza, ma delikatne srebrne drobinki

Cytat:
Napisane przez xxxMadziaxxx95 Pokaż wiadomość
Super zbiorek Przyłączam się do pytania o peeling daxa. Widze że dużo osób go ma.
dzięki
o peelingu Dax już sporo napisałam wyżej, bardzo polecam!
__________________
We live and we learn.
Then we forget and do it again.
sleepy jest offline Zgłoś do moderatora