Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - po czy wiedziałyście że chcecie zostać kosmetyczką?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-17, 11:34   #8
fenomi
Raczkowanie
 
Avatar fenomi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 37
Talking Dot.: po czy wiedziałyście że chcecie zostać kosmetyczką?

Cytat:
Napisane przez sweet88 Pokaż wiadomość
Ja mam mniej więcej tak jak ty Zapisałam się do studium kosmetycznego i od września rozpoczynam naukę w trybie zaocznym, oprócz tego dziennie studiuję pedagogikę i w tym roku licencjat przede mną ale mam nadzieję, że dam radę. Też nie mogę się doczekać :P
Choć troszkę się boję czy wszystkiego zdołam się nauczyć np robienia jakiś wzorków na paznokciach no ale podobno wszystkiego idzie się nauczyć

Ja jestem po pierwszym roku studium i jestem przeszczęśliwa z tego powodu, bo po praktykach jeszcze bardziej utwierdziłam sie w moim planach, że chcę zostać kosmetyczką. Powiem Ci, droga koleżanko, że w studium nie jest tak trudno... Ale chciałam sprostować jedno zdanie. Ponieważ w studium nie uczą wzroków na paznokcie... Ja zanim poszłam do tej szkoły wiele czytałam o metodach zdobienia paznokci itp. Tak naprawdę sama się tego nauczyłam, a dowiedziałam się ze na drugim roku nie będziemy miały czegoś takiego jak wzorki wiec delikatne rozczarowanie. nie wiem jak jest w innych szkołach.Jeżeli będziesz miała jako dodatkową specjalizacje robioną np stylizacja paznokcia to będziesz miała żelki akryl no i wtapianie... a jeśli chodzi o wywód dotyczący różnicy pomiędzy kosmetologią a studium kosmetycznym ... To powiem tyle, że bardzo dużo opinii słyszałam, że dziewczyny po kosmetologii pracują w salonie jako "zwyczajne" kosmetyczki. więc nie ma co się dowartościowywać studiowaniem na tym kierunku. Uważam natomiast, że mozna wiele osiągnąc nawet po tych 2 latach... poza tym od razu ma sie tytuł i można pracować w tym kierunku co sie chciało.
__________________
Trochę pozytywnej energii i damy radę
Cele ambitne, trzeba je osiągnąć... Osiągnę Je!!
fenomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując