Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-20, 12:42   #5017
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VIII

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
włoski będziesz miała piekne po tych zakupionych cudeńkach. używa Johna Frieda do ciemnych i zbioeram komplementy, że takie śliczne błyszczące i pytanie jaka to farba a ja mam swój kolor tylko John o nie dba

Desti kusi Diorem i Ty też zastanawiam się na d tą pomadka od jakiegos czasu a ti Ty znowu piszesz że śliczna i moja silna wola ...

jak kupisz to prosze o zdjęcia na rączce i ustach. dziekjuę
Jakie masz produkty Fridy ? Ja też mam ciemne włosy Może coś sobie jeszcze sprawdzonego bym w przyszłości nabyła

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Ja powinnam dostać tę pomadkę jeszcze w tym tygodniu. Ona jest naprawdę cudowna Tylko pozostaje kwestia dobrania koloru dla siebie Do mnie leci właśnie #640

Mariolu, a wymacałaś wczoraj te róże Chanel?
Do mnie już też leci 640
Róże macałam w kilku miejscach
W każdej perfumerii czy to Seohorze czy Douglasie odprowadzano mnie od Chanel do Lancome Czyżby Lancome im się gorzej sprzedawało czy jak ? I w każdej zachwalano jakiś najnowszy podkłd Lancome - nawet próbkę mi zrobiono - Mat Idole coś tam

Wracając do róży to tak:
54 Rose Dust - chłodny jaśniutki, różofiolet wpadał mi za bardzo w siność
15 Orchid Rose - ten mi polecono, że będzie dla mnie dobry Kolorek taki wpadający w delikatną brzoskwinkę mam nadzieję, że mi się spodoba, bo w końcu zdecydowałam się zapłacić za niego na tru i już leci
99 Rose Petale jest bardzo ładny i nad nim się jeszcze zastanawiam czy kliknąć na tru To jakby mocniejszy Caprice, który jest mega jasny i w moim przypadku byłby to typowy rozświetlacz.
Reflex też mi się bardzo podobał To tyeż taki odcień brzoskwinki, tylko chyba za dużo ma drobinek połyskujących - boję się, że może wyglądać na polikach jak Shimmer Diora
Rose Dust też fajny kolorek - wg. mnie to odcień z tej samej gamy co Caproce i 99 tylko jesgo stopień intensywności jest pomiędzy nimi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora