Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dlaczego pasemka blond zrobiły się zielone??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-05-16, 22:10   #7
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dlaczego pasemka blond zrobiły się zielone??

Cytat:
Napisane przez alex_1987 Pokaż wiadomość
Co do basenu - czytałam o tym, że może się tak stać, jednak ja nie chodziłam w tym czasie regularnie na basen...

Używałam szamponu i odżywki typowo dla blond, były to produkty profesjonalne z salonu fryzjerskiego... Płukanek nie stosowałam. Wody nie mam mocno chlorowanej, a poza tym tak sobie myślę, że jeśli to rzeczywiście mogło zależeć od wody, to czy większość pań z blond pasemkami nie miałyby zielonkawych włosów? Chyba, że je jestem jakąś kosmitką :P ... Nie wiem natomiast, jaki miałam odcień tych pasemek, czy to był ciepły, czy chłodny odcień... Za bardzo też nie rozumiem jaka jest reguła nakładania odcieni, kiedy ma być ciepły, a kiedy chłodny? Czytałam na forach, że to są na to jakieś zasady... Jeśli ja mam ciemny blond, to jaki powinien być robiony odcień pasemek blond? Może z tym coś było nie tak?... A powiem jeszcze taka ciekawostkę, że w tym czasie, gdy miałam zielone włosy, to byłam akurat na 2tygodniowych wakacjach nad naszym polskim morzem i jakoś po tygodniu bycia tam pasemka się na nowo odbrawiły na ładny blond kolorek. A po powrocie - znów seledynowa poświata. Dziwacznie to brzmi, ale to prawda niestety... Jakiś koszmar :/
ocien chłodny/ciepły dobiera sie do typu urody/koloru oczu/cery...
Ciepłe to ciepłe - złociste, miodowe, słomkowe blondy, a chłodne to popielate, beżowe, takie po prostu ze srebrnym połyskiem, no nie wiem jak Ci to wyjaśnić zobacz sobie w necie zdjęcia dziewczyn w popielatym blondzie i w złocistym, a na pewno zauważysz różnicę.

Co do zielonkawych pasemek - jak się kompletnie nie znałam na farbowaniu i miałam zrobione pasemka w jakimś ciepłym odcieniu to zrobiłam sobie płukankę, coś namieszałam i też pasemka zrobiły się zielonkawe...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując