Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-05, 22:35   #1399
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Kochana miałam ale sama nie oglądałam wybacz
nie szkodzi mamcia mi zdała relację

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a ja dziś zrobiłam fotki jak londa się sprawuje jest fajnie, chłodny naturalny blondzik, podoba mi się jak widać odrost już się pojawił (a farbowałam 9dni temu) ale wokół nic na razie nie rudzieje na szczęście
śliczneee chyba zaczynam tęsknić za prostymi włosami

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejo blondasy
Przyszedł mi gelacet wypilam właśnie, nie za dobre to ale lepsze od tabletek! zobaczymy co i jak aaa zamóilam sobie posciel z prześcieradlem i też mi właśnie przyszło ( http://allegro.pl/4-czesciowa-poscie...785806719.html ) zmówiłam tą Y355
fajna ta pościel mi się podoba Y414

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Dziewczyny dzisiaj NW
a że u mnie rozpadało się i zrobiła się jesień dzisiaj to pooglądam sobie seriale
Linia życia ogląda ktoś? albo Pierwszą miłość?
ja pierwszą miłość oglądam dzisiaj przegapiłam pierwszy odcinek powakacyjny ale jutro o 14 nadrobię zaległość

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
łatwo powiedziec... tylko ze ja mam jelito drażliwe i nietolerancje na produkty mleczne i mleko
bol brzucha i jelit po jogurcie- masakryczny... i biegunka, nudnosci... ech...
na probiotykach z apteki jechalam juz od pol roku- lacibios femina, provag, lacidofil... i gowno!
myslalam ze sie uchronie, nie udalo sie nie wiem czemu i teraz bedzie ciezko... bo u mnie glupie inf. kobiece jak juz sa to leczenie trwa nawet pol roku nieprzerwanie wlasnie przez to ze naturalnych probiotykow nie bardzo mam jak dostarczac
ale trzymajcie za mnie jutro kciuki co rodzinny dalej wymysli i dziekuje za odzew


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Laski pomocy chcę kliknąć sweterek i nie mogę się zdecydować z kolorem poradźcie proszę, który lepszy dla mnie? Tż mówi, że ten ciemniejszy zdj zapożyczone z aukcji
dobry wybór też ten ciemniejszy bym wzięła



a my dzisiaj byliśmy w multikinie kupić bilety na walkę Adamka
w sobotę będzie widowisko na wielkim ekranie
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora