Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mazidłowy - wymiankowy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-10-07, 15:42   #1054
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Mazidłowy - wymiankowy

Wszystkie kosmetyki w oryginalnych opakowaniach, trzymane w warunkach zalecanych przez producenta.
Jestem paskudna zakupoholiczka, często wiele kosmetyków zostaje mi w lodowce / na polkach gdy nie przypadnie mi szczególnie do gustu, lub gdy zmieni mi sie koncepcja

ZSK:

* emulgatory : MGS, lanolina (12.2012), GSC (05.2012) (zużyte mniej niż 10%)
* alkohol cetylowy
* oleje : avocado (02.2012), czarnuszka (10.2012), orzechowy (09.2012) (ok 10-15 ml), migdałowy (12.2012) (ok 45ml)

BU:
puder bambusowy ( ja wole wersje z jedwabiem + owies ) - z całości odsypane było jedno pudełeczko z siteczkiem - takie jak na stronie BU (2013)

NP (http://www.naturalne-piekno.pl) :

naturalny emulgator z oliwy - nie używałam


ECOSPA:

Biobaza ( zostało ok 30-40%) (06.2012)

Najchętniej wymienię na kosmetyki z BU, ZSK.
Odchodzę od robienia własnych kremów, mieszanek (nie mam do tego reki, wole zdać się na 'sprawdzone przepisy' ) - emulgatory, półprodukty mnie nie interesują.
Najchętniej wymiana za (odlewki, resztki, lub całość, jeśli znajdziesz odp ilość interesujących Cie rzeczy u mnie) :

-żel hialuronowy podwójny
-żel hialuronowo-peptydowy
-serum pod oczy
-hydrolaty
-olejki myjące
-toniki z kwasami
-wszelkie cuda BU na włoski
-serum flavo-c (BU) lub SAP (ZSK)
-serum-olejki


Ponieważ jest to moja pierwsza wymiana, chciałabym wymienić sie z kimś na terenie Krk, tak by można sie spotkać osobiście, by każdy spokojnie oglądnął to co chce, poniuchal, sprawdził i by uniknąć problemów związanych z wysyłka.
Wszelkie zdjęcia półproduktów - wklejam poniżej, resztę postaram sie uzupełnić, gdyby ktoś coś sobie upatrzył

EDIT: same półprodukty watek wymiankowy na targowisku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PA071255.jpg (33,9 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez wolfshade
Czas edycji: 2011-10-11 o 08:35 Powód: Ograniczenie ogloszenia jedynie do polproduktow ;)
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując