Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 16:31   #4610
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Brązowowłose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Pokaż wiadomość
Tobie jest ładnie w ciemno ciemnych i czarne ogólnie wymiatają ale bardzo bardzo ciemny brąz też jest ok.
Mi się ten podoba: http://www.naturalandeasy.schwarzkop...ark-brown.html
U nas też można go kupić, satynowy ciemny brąz 580.

No właśnie najlepiej czuję się w bardzo ciemnych kolorach
Ciekawie wygląda ten satynowy ciemny brąz 580 widziałam je nawet gdzieś na promocji... Ale póki co chyba będę znowu londa farbować.



Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
mni też wiekszość kadencji moich blacków nią farbowałam

ja też przynajmniej miałam pewność że sprawdzona



Cytat:
Napisane przez Bahamadia_25 Pokaż wiadomość
Kawowy brąz to Twój kolor !!!!! idealnie pasuje do twojej karnacji, wygląda bardzo naturalnie

No właśnie ten kolor pasuje mi do karnacji oczu, brwi i wygląda naturalnie tylko odrosty złapało mi jaśniej... Nie widać tego bardzo ale jednak wolała bym odcień który wyrówna mi całość.


Cytat:
Napisane przez Katrin242 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się ten kawowy brąz - wg. mnie wygląda bardzo naturalnie Moja znajoma robiła Londą mokka i efekt był podobny tylko bardziej wychłodzony i bardzo ciemno brązowy

Kawowy brąz to jeden z ładniejszych brązów którymi farbowałam bo wygląda bardzo naturalnie Twoja znajoma robiła pewnie czerwoną Londa? jeśli chodzi o Londa Color Naturals to z brązów jakie brałam pod uwagę był właśnie kawowy oraz hebanowy nad którym teraz myślę.
Boje się tylko że po hebanowym brązie efekt nie będzie taki jakiego oczekuję i będę żałować że nie zostałam przy kawowym



Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
to dla mnie przyjemnosć
mój tż też woli ciemne bardzo
no widzisz coś w tym jest


Cytat:
Napisane przez metaxa Pokaż wiadomość
masz rację, tak to właśnie jest
jak zobaczyłam kolor Siuni to nagle zapragnęłam taki mieć


a który? tak to jest jak się naogląda a później się zachciewa wiem coś o tym



Cytat:
Napisane przez kicia069 Pokaż wiadomość
najlepiej według mnie jest Ci w tej londzie, ale czerń tez piękna.. mi chodziło o to że ja osobiście uwielbiam czernie joanny a szczególnie hebanową z reszta ta aksamitną tez mam w planach już

Też mi się wydaje że w tej londzie najlepiej chociaż ta czerń też mnie czasem kusi tym bardziej że tyle lat nią farbowałam ale jak sobie pomyśle ile trwało dojście do takie odcienia jak mam teraz to mi szkoda... Tym bardziej że bardzo mi się podoba
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora