Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Proste i naturalne produkty nawilżające do twarzy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-31, 10:31   #44
Nugatttowa
Raczkowanie
 
Avatar Nugatttowa
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 151
Dot.: NATURALNY nawilżacz do twarzy-produkty godne polecenia

Aaaa, naczytałam się gdzies w sieci, że kwas hialuronowy w kremidłach nie przenika w głąb skóry, a tym samym jego dzialanie jest wątpliwe.
No dobra, jestem laikiem więc wypowiadać sie nie mogę, bo pojęcia nie mam.Bazuje tylko na czyichś opiniach.

Postanowiłam, że zamówie żel hialuronowy+ olej (mnie pasuje konopny i dodatkowo kusi mnie arganowy-hmm choć boję się o zapchanie).

Poweidzcie mi proszę, jak powinnam przygotować takie nawilżające mazidełko do buzi.Rozumiem, że dostaję buteleczkę żelu i olejku.Czy wystarczy, że naleję odpowiednią ilość jednego i drugiego na wgłębienie dloni, wymieszam i zaaplikuję na skórę?Czy powinnam zrobic miksturę i umieścić w butelce?Bardzo proszę o cierpliowść i wyrozumiałość, ale chciałabym wiedzieć czy istnieją jakies określone proporcje(których mam sie trzymać) z jakich powinnam wykonać takie mazidło na bazie żelu i oleju konopowego?

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

!!! żel sprzedawany jest w róznych stężeniach %, który powinnam zamówić?Rozsądek podpowiada najnizysz ; )
???

Edytowane przez Nugatttowa
Czas edycji: 2012-09-06 o 14:28 Powód: błąd
Nugatttowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując