Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-27, 15:54   #1250
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XIX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Taaa
Dziękuję
Ja mam z szerokim
To super, uwielbiam szerokie pędzelki

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Taaa na śniadanko wyssał puszkę i teraz regeneruje siły
Jedzenie też męczy

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Viv, mam nadzieję, że się nie wystraszysz i nie zrobisz minki jak ta z Twojego avka
bo wiesz... przyszłam z mani dla Ciebie, które.... no nie jest najpiękniesze wykopałam swoje gadżety typu pędzelki i sondy i zasiadłam do tworzenia...
zawsze uśmiecham się na widok Twojego avka, zawsze wiadomo, że to Ty dlatego spróbowałam go przenieść na paznokcie, ale niestety wyszła mi marna karykatura tego stworka
miała być też książka, ale niestety łapki tak mi sie trzęsły, że nie dałam rady, więc zamiast tego, jest czerwone serduszko czerwone bo pełne miłości do zwierzaków, pełne życzliwości i pomocy!
oczywiście specjalna dedykacja też jest

tak więc Kochana... jeszcze raz wszystkiego najlepszego i.... moje mani na dobry humor
Smoot rozwaliła system

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
oj była, jak ja doszłam do domu na własnych nogach to nie mogę się nadziwić
Nieźle... aż tak?

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Smoo najpiękniejsze są intencje!
Jest śliczne! Ale to nieważne, bo ja płaczę ze śmiechu i radości, że Ci się chciało przerysować Chowdera na paznokcie! Jest BOSKI!!!
A cieszę się jak głupia, ze to właśnie z nim się kojarzę, bo go uwielbiam To w ogóle pierwszy Chowder jakiego widzę na paznokciach
Pewna jestem, że cały dzień będę się dzięki Tobie pośmiewywać Pozytywnie oczywiście!
Dziękuje!
A ja dopiero dziś, po wielu miesiącach dowiedziałam się co to za postać jest w Twoim avku

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Kolory bardzo wtórne, ale ciekawi mnie ten niebieski
Wiedziałam, że zwrócisz na uwagę na niebieski

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mani specjalnie dla VIV

Jeszcze raz wszystkiego naj, sukcesów, miłości - wiecznej , przyjaźni- sprawdzonych i wszstkiego, wszystkiego naj


Ciężko się robi zdjęcia- nie widać efektu, brak słoneczka ale efekt na żywo urywa cycki
Najbliższa rzeczywistego koloru jest 1 fotka
Urywa Co to?

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość

Tak na szybko Ile wody na łyżeczkę siemienia lnianego? I można go używać od razu po wystudzeniu, czy trzeba odczekać?
Ja daję na oko Jeśli chcesz, żeby glutek był bardziej płynny, np. do płukanki to musi być ciepły. Jeśli chcesz by był bardziej glutkowaty/żelowaty to niech troszkę przestygnie. Ja tak robię
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora