Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś opinie?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-08-12, 13:31   #34
magda538
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11
Dot.: Szkoła wizażu(Kraków), czym się kierować? Jakie pytania zadawać? może jakieś op

Cytat:
Napisane przez xasiaxd19 Pokaż wiadomość
tez bylam ciekawa tej szkoly ale nie chce podejmowac nauki po pierwsze na dziennych zajec nie ma codziennie sa to tylko 3 dni w tygodniu troche mnie to zmartwilo bo ja osobiscie wolalabym miec zajecia codziennie. najwiekszym minusem jest dla mnie
brak praktyk duzo czytalam o famie i wiem ze tam maja ich naprawde sporo i nie sa to byle jakie praktyki.. jeszcze sie zastanawiam. prosze o opinie osob ktore w tym lub w poprzednich latach byli na dniach otwartych lub
ucza sie w famie jak wyglada plan nauczania ile godzin wizazu jest na "rocznym wizażu" zadzwonie tam jutro i o wszystko wypytam.
pytasz o opinie osob ktore byly juz na dniu otwartym .. a wiec ja umowilam sie z pania Dyrektor osobiście w budynku szkoły... Wszystko wygląda super ! widziałam kosmetyki, sale zaplecze ... już sie nie mogę doczekąc rozpoczęcia naprawde wszystko wyglada profesjonalnie. Jeżeli zależy ci na praktykach to wydaje mi się że tam ich nie zabraknie.. szkoła ma podobno jakies umowy podpisane z wiekszością teatrów w krakowie do tego z jakas wytwornia filmowa ( praktyka na planie filmowym) w tym roku uczennice były na planie filmowym Wojciecha Smarzowskiego filmu Anioł poodbno film będzie w kinach. Pani Dyrekor duzo tego nawymieniała ale nie idzie spamiętać dlatego idź i przekonaj się sama ja chyba wezme jeszcze moja kolezanke i przyjdziemy na dzien otwarty w sobotę 24.08
magda538 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując