Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-17, 21:00   #1523
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

nie sądzę by to była wina lakieru..
Nie jest
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mhroook jak u Yen
Lubie to
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja siebie w sumie lubię w różnych odsłonach - od jakiś delikatesów po czerń i inne ciemne kolory ale jakoś jak lato idzie, to na paznokciach kolorowo się robi
Ja wolałam pomalować lakierem który będzie do wszystkiego pasował bo nie będę miała czasu na przemalowanie
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
uwielbiam

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
Jak nie Twoje wolę Cię w jasnych
Następnym razem będzie coś jaśniejszego
Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Mrrrrr


Nefciu robiłam kilka podejść i za dużo mi to czasu i nerwów kosztuje. Essiaczki przy chinkach to pikuś, co prawda pierwsza warstwa wygląda masakrycznie ( prześwity, nierówności itp) ale po 2 lub jeśli trzeba, 3 warstwie i topie jest szau. Idealnie współpracują z każdym zmywaczem więc równanie przy skórkach to marzenie, nie brudzą skórek, szybka wysychają jak dla mnie są numerem 1.



Zacny maniutek


Ja mam zupełnie odwrotnie - Chinki mi mega pasują pod względem pędzelków i krycia a Essie trochę mniej

Dziękuje
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora