Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clair Minerals
Wątek: Clair Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-10, 17:20   #112
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Absolutnie nie chcę Cie namawiać, ale teraz z tą promocją za 40 zl masz 9g podkladu i bronzer/korektor gratis. Ale oczywiscie tak tylko piszę, patrz wyzej na mądre słowa margiteii odnosnie probek.
Ale kusisz zamówię najpierw próbki, żeby zobaczyć czy "zaprzyjaźnię się" z tym podkładem

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
z tą notką o CLAIR nie będzie tak prosto. Tak się wkręciłam w porównania, że napstrykałam setkę zdjęć, wybierałam do 2giej rano te 20 najlepszych na bloga a teraz będę podpisywać co porównywałam

zejdzie trochę, ale relacja foto będzie obszerna!


za to jak obiecałam na szybkości strzeliłam fotkę dwóch GOLDENÓW z CLAIR (odcień 02 i 03)

wnioski: w tych woreczkach strunowych kolor 02 jest jaśniejszy a 03 ciemniejszy.
jednak... swatchowałam kilka razy na ręce u siebie te kolory i na ręce wychodzi, że paradoksalnie - GOLDEN 03 jest jaśniejszy, mniej żółty, GOLDEN 02 jest bardziej "kurczakowy".

widzicie to czy mam coś już z oczami?
pomalowałam nawet moją mamę tymi goldenkami dzisiaj rano, bo trochę się karnacją różnimy. na połowie twarzy zrobiłam jej jednego goldena a na drugiej - drugiego. no i 02 był bardziej żółty niż 03...

na logikę chyba powinno być na odwrót - bo zwykle leci się od mniej do bardziej intensywnych kolorystycznie.

dziewczyny które mają te odcienie goldenów - czy widzicie w swoich próbkach różnicę taką jak ja?
już nie wiem czy mam coś z oczami, ale serio wyższy numerek jest jaśniejszy zamiast ciemniejszy, choć na co innego może wskazywać jego kolor w opakowaniu...
Faktycznie widać, że golden 02 jest bardziej żółtkowy... podoba mi się golden 03.
Weszłam na Twojego bloga, a tam tyle dobroci napisałaś! Dzięki za porównanie korektorów z Clair i Amilie - właśnie się zastanawiałam, jak wypada Lemongrass przy Sunrise i Mint przy Pistachio.
I ten rozświetlacz!
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując