Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clair Minerals
Wątek: Clair Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-10, 20:29   #115
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clair Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Przeczytalam cala notke i jest super. Swietnie wszystko opisalas.
Popatrzylam tez na Twoje zdjecia i faktycznie jestes duuuzo jasniejsza ode mnie i na fotkach w ogole nie widzie u ciebie zoltych tonow, juz sie nie dziwie ze warm Ci pasuje, one maja bardzo malo zolci.
Ja dzis znow zrobilam test pol na pol golden 03 i beige 03 i doszlam do wniosku ze beige tuz po nalozeniu wybija rozowymi tonami, ale ladnie wtapia sie w skore po pewnym czasie. Niemniej golden lepiej mi pasuje do szyi wiec juz sama nie wiem.
ze mną to w ogóle było śmiesznie.
na początku myślałam, że jestem różowa. wszystko przez problemy z naczynkami na policzkach i nosie + rumieńce. Szybko się czerwienię. (teraz już na szczęście naczynek prawie że nie ma)
później myślałam, że jestem totalnym żółtkiem - odkryłam, że mam żółtą szyję, ramiona.
i dopiero niedawno doszłam do wniosku, że ze mną jest jeszcze inaczej.
nie mogę mieć podkładów różowych bo nie chcę podkreślać naczynek które czasem pękają czy rumieńców. I nie mogę mieć żółtych mocnych podkładów oraz z tonami oliwkowymi. W żółtych jestem jak kurczak a w oliwkowych mam ziemistą cerę. dopiero teraz widzę te subtelne różnice (zaczynałam od annabelkowego golden fairest, który ma oliwkowe tony...). a no i odpadają beże - zwykle mają coś z różowym.
i nagle odkryłam, że można mieć jeszcze podkład neutralny albo lekko żółty. I TA-DA! lekko żółty (ale nie kurczakowy) to coś dla mnie. takie pomieszanie chłodnego delikatnego żółtego z czymś neutralnym ale nie różowym. muszą się wybijać żółte delikatne tony.

bo blada jestem, ale nie tak jak kiedys myslalam.
zolta tez, ale nie tak mocno
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując