Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 12:46   #2784
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Witam pozwolnieniowo. Szkoda, że jednak nie posłuchałam lekarki i do końca tygodnia nie wzięłam...
Nacięłam wskazówkę, więc pazurki poszły na zero.
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle przetrwam cały okres przeziębieniowy bez kataru nawet, a jak już wszyscy będą zdrowi to zachoruję
No niefajnie... Ja zazwyczaj w sumie później łapałam, mama nadzieję, że to tylko raz będzie.
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
współczuję dziewczyny u mnie będzie to samo co u Viv, zawsze tak mam
Oby nie...
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

O masz
Niestety
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, kuruje się, ale to niestety taki okres jesienny gdzie zawsze mnie coś łapnie :/
Ja też tak mam. Zawsze w październiku jakiś wirus mnie łapie...
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52976694]

Mani - szkoda że drobinki nierównomiernie się rozkładają.
[/QUOTE]
To wygląda jakbyś specjalnie takie szlzaczki zrobiła
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
No to tadam- Orzełek i wunsy
]
Są przezabawne. Bardzo się podobają. Same wąsy byłyby takie ot, ale te oczka i okularki są debest
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość

Ja też mam mani. Na tych bidach moich :/ na blogu jest też
Takie bidy to nie bidy
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ale mam szczęście, przeziębiłam się (i to porządnie) akurat teraz, jak nie mogę sobie pozwolić na żadne chorowanie.
O kurka... Nastepna biedna...
Ale mani jest boooskie
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Hej, nadrobiłam, śliczne mani widziałam, a teraz wstawiam swoje mani i wracam do książek.

Robione na szybko, pewnie większości się nie spodoba, na zdjęciach widać, jakby faker miał inny kształt, jednak w rzeczywistości tego nie widzę.
No troszkę psują efekt te kwiatki w kolorze niemal jak baza, jakby były inne to byłoby świetnie

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość

I maniusie:
Niebieskie urywaja mi zadek. Znów cieniowanie idealne...
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Mam i ja dwa monomani - na każdym coś miałam dodać, ale ostatecznie nie wyszło, bo... lenistwo
Dwie Chinki: Great Barrier Beige - jakbym się postarała to jedna warstwa wystarczyłaby do krycia Nie wszystko przedstawia się tak pięknie, bo śmierdzi przeokrutnie aż łzawią oczy. Miał mówiłaś, że Spin me round to staruszek - w internetach piszą, że GBB jest z kolekcji z 2003 roku


I Lubu Heels - byłam pewna, że go nie potrzebuję, bo mam CC Red Velvet, no ale okazja matką zakupów Malowało mi się nim sto razy lepiej niż CC i mam wrażenie, że drobinki są lepiej widoczne, także nie płaczę z powodu dupa
No właśnie mnie się zdawało, zę ten holoś to jakiś z kolekcji przed nasza erą. Mam 2 z niej.

Oj Lubuś jest mega, jak dla mnie to jeszcze ciut mało są te drobiny widoczne...znaczy w sensie bycia moim graalem
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
i jak już tutaj jestem to wrzucę zaległego mańka
w ruch poszła ruletkowa Vipera. musiałam sama układać te kawałki folii na paznokciu, ale o dziwo to było przyjemne i w miarę szybko poszło. za to zmywanie już nie było takie kolorowe...
Takie ręczne układanie to chyba jedyna metoda na tę ruletę...
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;53015646]
Ekhem,mani mam i ja Niedawno zobaczyłam podobne mani u Yagali na instagramie i wiedziałam że muszę podobne wykonać.Pierwsza próba saran wrap.Miałam jeszcze naklejać taśmę i zrobić pasek na serdaku,ale już mi się nie chciało
[/QUOTE]
Zdecydowanie zdejmij torbę
Mani pięknościowe. Wolę bez taśmy, tak jak zrobiłaś


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Jesienny maniuś ode mnie.
Może i plan inny, ale efekt zabójczy
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ja też mam mańka, Limonka (sorry Yen! ) i stemple
Fajne wspomnienie lata
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
hejo, wracam z wkupnymi kształt ciutkę nieaktualny. ogólnie to jest progress jeśli chodzi o moją kilkumiesięczną walkę o paznokcie, nie chcę mówić wprost, bo zaraz się coś spierdali, ale wszystkie wiedzą o co loto były dwa powody, przez które paznokcie się psuły, a mianowicie: albo od mocnego skubania boczków w kciukach albo od BlueCrossa :P ale bardziej stawiam na to pierwsze, bo po 1. rozdwajały mi się tylko wskazówki, fakery i serdeczne, ponieważ one dostawały do boku kciuka, a małe w ogóle mi się nie rozdwajały z tego co mi się wydaje. po 2. kciuki rzadko mi się rozdwajały, ale też miały swój udział w skubaniu skórek innych paznokci, ale to już rzadziej. doszłam do tego jakiś czas temu i nie wiem czy to może być przyczyną czy nie ale odkąd pilnuję, by nie skubać, to jest w porządku! a teoria z BlueCrossem jest taka, że po prostu jest zbyt mocny dla płytki mimo mycia rąk albo koniec terminu ważności go popsuł. no ale nie wiem, zmieniłam go na płyn z SH mniej więcej wtedy, gdy przestałam skubać i ciężko stwierdzić, co jest bezpośrednią przyczyną i czy w ogóle to te dwie rzeczy
AMENT
mani, żadne nieaktualne, ale ostatnie
Bu... Ja tylko widzą szare zakazy wjazdu
Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
Coś nie widzę załączników w postach
No ja tysz
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora