Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kiedy mozna bezpiecznie zaczac cwiczyc po cesarce
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-03, 17:18   #12
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: kiedy mozna bezpiecznie zaczac cwiczyc po cesarce

Cytat:
Napisane przez nikita262 Pokaż wiadomość
O matko!!!! pol roku? A ja nie mieszcze sie w zadne spodnie hahaha
Mam nadzieje, ze nie bede musiala tak dlugo czekac
No pchanie wozka (zwlaszcza z zakupami) to faktycznie niezly trening
Dzieki sliczne i buziaczki
Najprawdopodobniej nie i będziesz mogła już powoli zacząć ćwiczyć ale bywają takie przypadki i lepiej wszystko najpierw sprawdzić, niż zrobić sobie krzywdę.
Pamiętaj, ze Twoje ciało zmieniało się przez 9 miesięcy więc teraz też potrzebuje kilka na powrót do formy więc nie tylko ćwiczenia są potrzebne ale przede wszystkim czas.

Ja wczoraj pchając wózek spaliłam ponad 2000 kcal ale to była sytuacja wyjątkowa

Cytat:
Napisane przez powsinoga Pokaż wiadomość
Moja koleżanka po 3 tygodniach od cesarki zaczęła chodzić na basen, na początku oczywiście pływała tylko trochę, delikatnie, a po tygodniu (4 tygodnie od operacji) zaczęła pływać od 30 minut i więcej i po miesiącu przestawała mieć problemy z wystającym brzuszkiem
W czasie połogu (6 tygodni) nie wolno pływać bo jest dużo większe ryzyko infekcji. Nie wiem jaki lekarz na to zezwolił ale radzę omijac go z daleka.

U mnie po pierwszym porodzie krwawienie trwało równo 6 tygodni, po drugim 5,5 więc nie wyobrażam sobie pływania w takim stanie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując