Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 08:39   #444
Duniaaa
Raczkowanie
 
Avatar Duniaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 163
Dot.: Kolczyk w brwi- pytania, wrażenia, problemy /wątek zbiorczy/

Hej!
To moze i ja się wypowiem na temat mojego kolczyka ;] W czerwcu 2oo8 spełniłam w końcu swoje marzenie i przekułam brew Jestem alergikiem więc trochę się bałam że mi coś zacznie się psuć/ropieć/nie bedzie chciało sie goić. No i wyczytałam w internecie, że najlepiej po przekłuciu wsadzać kolczyk z bioplastu, bo on napewno nie uczula. Tak więc zaczęłam swoją wędrówke po studiach piercingu.. W ŻADNYM nie mieli kolczyków z bioplastu :/ Gdy straciłam zupełnie nadzieję, zobaczyłam salon kosmetyczny z szyldem "przekłuwanie różnych części ciala". No i mieli tam kolczyki z bioplastu Kobieta moim zdaniem zrobiła wszystko fachowo, do tego miała naprawdę fajne podejście do klienta ;] Takze uważam że kolczyk można robić nie tylko w salonach piercingu, ale i w sprawdzonych salonach kosmetycznych (przede wszytskim.. żadnego ptrzekłuwania pistoletem! Bo i o takich sytuacjach słyszałam:/)
Nie bolało tak jak się tego spodziewałam, nie było dużo krwi, nie spuchło mi mocno. Najbardziej drażniący był taki lekki ból, a raczej dyskomfort przy uśmiechaniu się, śmianiu itp, ale to trwało chyba tylko ze dwa dni
Smarowałam antybiotykiem, ładnie się goiło, i po jakichś 3 tygodniach wsadziłam inny kolczyk
Coprawda chyba ze dwa razy zaczęło się robić problematycznie, bo raz, jeszcze na początku, mocno zaczepiłam bluzką, a drugi raz, niedawno, dostałam z łokcia na dyskotece:/ Ale w tych sytuacjach przemywanie, antybiotyk w maści, i znów jest okej
No, troszkę się rozpisałam I tak jeszcze na zakończenie: Jeśli macie ochotę na ten kolczyk: nie bójcie się Tylko wybierzcie sprawdzony salon, a jak cos niedobrego bedzie sie dziać, zawsze można kolczyk wyjąć
__________________

Duniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując