Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarnowłose;)
Wątek: Czarnowłose;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-13, 18:28   #1982
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Czarnowłose;)

Cytat:
Napisane przez coolasana Pokaż wiadomość
Dołączam do Was czarnulki
Dzisiaj zafarbowałam swoje wiśniowe włosy na czekolade z czernią.
Także wyszły czarne;p

Dziwnie się troszkę czuję, ale to chyba kwestia przyzwyczajenia.

Jakie kolory pasują do czarnych włosów?

Myślałam, że czerwona błyszczyk do ciemnych włosów to dobry pomysł, ale kiedy tak zrobiłam-okazało, że się że jednak nie;D

Ehh;p
ślicznie A jeśli chodzi o kolorki ubrań i makijażu, to wyszytko zalezy od tego jaką masz cerę itp .Zwykle w takim doborze barw pomaga nam określenie naszego typu kolorystycznego Ja juz widzę, że w niebieskim Ci świetnie Czerwony kolor ubrań też byłby dobry, podobnie biel i czerń. Mozesz też spróbować z odcieniami morskiej zieleni. Cytrynowy żólty powinien wyglądac korzystnie, zwłaszcza jeśli masz dość śniadą cerę. Wydaje mi się, że wyglądałabyś super tez we wszystkich fioletach - od lila, aż po ciemniejszą śliwkę. Jesli masz śniadą cerę to takze w kolorze łososiowym i brzoskwini Co do ust, to nie każdemu jednakowo pasuje czerwony kolor szminki/błyszczyka, ale wbrew pozorom, czerwień też ma bardzo wiele odcieni i róże tonacje (chłodna, ciepła). Dla każdej kobiety znajdzie się odpowiedni odcień(dopasowany do jej typu urody, cery, odcienia zębów), w którym będzie wyglądac korzystnie - wybór jest naprawdę duży - od wyzywających "strażackich" czerwieni, przez ciepłe ceglaste, wpadające w oranż, subtelne malinowe, burgund, kolor czerwonego wina...jeśli dobrze Ci w chłodnych kolorach to wybierz czerwien wpadająca w róz.Oczywicie nie każdy czuje się dobrze w czerwieniach, jeśli Ty nalezysz to takich osób, to postaw na delikatny róż, jaki masz na fotce - wygląda bardzo dobrze W bardzo uniwersalnym bezowym, lekko pudrowym różu też wyglądałabyś korzystnie - to naturalny,nienachalny odcień Jeśli przy swoich niebieskich oczkach masz jasną cerę i lubisz zaszaleć z kolorem, to smiało możesz spróbowac malować się szminką lub błyszczykiem w intensywnym, rózowym kolorze fuksji.Jeśli jesteś typem urody ciepłym, dodatkowo możesz wybierać odcienie brzoskwiniowe ze złotym połyskiem i rózowe z domieszką brzoskwinki Jeśli Twoja uroda jest chłodna, to postaw na odcienie ze srebrnym bądz lekko błękitnym połyskiem, nie złamane żadna ciepłą domieszką kolorystyczną.

Diamentowa - jeśli się zdecydujesz, to daj potem znać jak poszło - wydaje się, że to bardzo oryginalny odcień czerni Trzymam kciuki, żeby wyszło super
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując