Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Co mam zrobić ze swoimi kudełkami???
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-01-13, 21:39   #53
Rei
Zakorzenienie
 
Avatar Rei
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 651
GG do Rei
Red face Dot.: Co mam zrobić ze swoimi kudełkami???

Propozycje Mike1980 bardzo kuszą - są super! Boje się jednak grzywki bo moje włosy są naprawde "trudne" - falowane i puszyste, "robią" co chcą.. - musiałabym je prostować po każdym myciu itd.

Co do tej "2giej symulacji" - też mi się bardzo podoba ,mayślę że mi nawet pasuje, ale żeby tak wyglądać musiałabym zrobić sobie trwałe prostowanie na BANK! A i tak bym nie mogła bo mam rozjaśniane włosy i taki zabieg pewnie by mnie "kudełów" całkowicie pozbawił

W sumie grzywke mogłbym codziennie układać, a reszta włosów (zreszta tak jak teraz) po prostowaniu "dzień po" też się fajnie układają... Wiec Mike chyba zastosuje się do Twoich rad! Ale jesli chodzi o kolor to mam wątpliwości - popytam się na wizażystek/stylistek jaki kolor byłby dla mnie najlepszy

Dziękuje wam wszystkim za fajne rady i zainteresowanie !!!

(PS:

- Boje się że włosy zniszcze prostownicą ... ale i tak zawsze je prostuje wiec jaka by nie była ta fryzura to to robie bo dobrze się czuje w prostych włosach

-Chciałam brązowe włosy albo nawet mój naturalny kolor "zapuścić" żeby w pszyszłości móc zrobic sobie trwałe postowanie )
__________________
Moje Blogowanie

Nowe na blogu
Rei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując