Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-17, 12:34   #194
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Fajniutkie zakupyMozesz napisac cos wiecej o kosmetykach z Avonu-widze,ze masz tam cos do wlosow-w tubce i butlece z dozownikiem?
A te kremy Avon to po opalaniu?
Dziękuję
W tubce, to krem nadający słoneczne refleksy, używałam już kilka razy i delikatnie rozjaśnił mi włosy, wadą może być zapach i to, że trochę obciąża włosy, więc używam przed myciem. W buteleczce, to jest spray nabłyszczający podkreślający kolor, jak dla mnie nie nabłyszcza, jest jak taka lekko utrwalająca mgiełka.
Tak, te kremy to masła po opalaniu, jeszcze nie używałam, ale mogę powiedzieć tyle, że pachną waniliowo-kokosowo i mają twardą "masełkowatą" konsystencję.


Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Aviiieee - jak zaczniesz testować wody z YR to daj znać.

***************
BTW.
Aktualizację wkleję pod koniec miesiąca - wpadł jeszcze krem z YR do rąk i paznokci a promocja jest jeszcze na jeden (chcę mieć wszystkie poza tym na zimę i żelem). I pewnie wpadnę do Rossmana po coś z dziecięcych kosmetyków.
Już testowałam
Malina pachnie bardzo słodziutko, jak guma malinowa, brzoskwiniowa bardzo naturalnie tzn. nie jest taka "przesłodzona",podoba mi się, ale i tak moja ulubiona jest gruszka.
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.

Edytowane przez Aviiieee
Czas edycji: 2009-06-17 o 12:40
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując