Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka cz.3
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-21, 12:29   #4118
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Tak czytam Corii o Twoich przygodach z paniami z Sephory to normalnie mdleje
Ja nie rozumiem tego, że człowiek pracuje w jakiejś dziedzinie i na niczym się nie zna, ja w mojej branży ciągle się czegoś ucze, rozwijam i chce być na bieżąco.
A ekspedientki w sklepach chyba trafiły tam przypadkiem naprawdę, raptem w takiej Sephorze jest kilka marek i czy to takie trudne mieć jakie takie o nich pojęcie?
Ja nie kupuje dużo kosmetyków ale a propo wszystkich najnowszych kolekcji jestem oczytana (dzięki Wizażowi )
A jeszcze te porady tych kobitek jak mi jedna kiedyś chciała wcisnąć pomarańczowo-brzoskwiniowy róż, bo miałam jasne włosy, ale ogólnie cerę mam oliwkową i albo wybieram chłodny róż albo po prostu bronzery jakieś, już przestałam prosić wogóle o pomoc a czasem to się zapytam o coś konkretnego np zapach podobny do Idylle (dziewczyny na perfumowym radziły przetestowac Narciso R i jeszcze SJP Lovely) a babeczka ani be ani me.
Jak chciałam mamie kupić jakis fajny puder, z gadżeciarską puderniczką taki że tak powiem "na bogato"to polecały mi sypki Noube w takim czarnym słoiku... dajcie spokój...
Ale to juz apropo Douglasa..
Niestety teraz pewnie bede tam chodzic czesciej bo truskawa dała takie ceny że wogole mi sie to nie widzi już
Novotna, dla mnie to po prostu mega niekompetencja, bo przecież one pracują w kosmetykach, mają doradzac, wiec jak moga sie NIE ZNAĆ, co mają na półkach?? To tak, jakbym ja nie wiedziała, jak wykonywac swoją pracę Nic zatem nie usprawiedliwia ich niewiedzy i przede wszystkim głupoty - doskonała wiekszość z nich NIE MYŚLI, nie kojarzy faktów, ani nic. Aż za często mam wrażenie, ze one tam są TYLKO dla pogaduszek z koleżankami, malowania sie za free testerami i prezentowaniem swoich pustych, aczkolwiek odpacykowanych toną kosmetyków facjat

Pozostaje sobie znaleźć jakąs S. z miłą i w miare kompetentną obsługa i tylko tam chodzić.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-06-21 o 12:30
Corii jest offline Zgłoś do moderatora