Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-13, 19:32   #537
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: nie jesteśmy same w tym szaleństwie:)))

Cytat:
Napisane przez midori
Bardzo dziękuję za odpowiedź.
Dziwi mnie trochę, że mi w takim razie tak Dermedica polecano w aptece. Pewnie zadecydowały inne względy.

Jeszcze trochę potruję i zmykam w czeluście Biochemii czytać stare wątki. Jaka jest "hierarcha ciężkości" avenek? Najlżejszy spray, a potem? Mam cerę suchą i bardzo lubię treściwe kremy (ostatnio na dzień używałam Ziai biolipidowej, pewnie dla niektórych nie do pomyślenia ), ale faktycznie na upały trzeba by wybrać coś mniej smalcowatego.
Spray zwrócił moją uwagę, ale z drugiej strony mogą tu być problemy z odmierzaniem dawki...
Hej midori (jak byłam mała, to mój tata, niegdyś w świecie bywały, miał znajomych z Japonii i pani miała właśnie na imię Midori ), jako właścicielka suchej cery na pewno pokochasz Avenki wszystkie jak leci, bo one są wszystkie nader "treściwe" W zasadzie producent jako krem do cery "suchej i bardzo suchej" ochrzcił krem 50+ - on jest gęsty, ale paradoksalnie chyba najmniej lepiący z avenkowej "rodzinki". Suche paszcze lubią też mleczko 50+ (lotion)
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując