Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-08, 23:05   #3015
haraszaja
Raczkowanie
 
Avatar haraszaja
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 38
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Bardzo dziekuje za "namiary" ...na pewno skorzystam
podumałam troche dzisiaj nad moim biednym losem i stwierdzilam ze zaczne od wrzesnia aby nie zrobic sobie kuku w lecie....teraz naszprycuje sie laserami, peelingami itp ( na zapas) bo potem to niestety laserowe usuwanie owlosienia w gre nie bedzie wchodzic...

PS. Podlizna....niestety w ciaze nie zaszłam...dzidziusia nadal brak

A robiłaś badania na PCO? i w ogóle badałaś się hormonalnie?

Do lata jeszcze trochę możesz i teraz zacząć, po zabiegach laserowych tez trzeba będzie przecież odczekać z kuracją żeby skóra mogła się ładnie goić. Chyba że wiesz na pewno że będziesz wychodzić na słońce to co innego, ale jeśli będziesz zachowywać ostrożność w lato to będzie ok. Ja swoje kuracje zaczynałam w różnych miesiącach, kolejno: Październik, wrzesień, sierpień i teraz marzec i nic złego mi się nigdy nie działo

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez medeline Pokaż wiadomość
12 tabletka. I co...? I mam perfidne wysuszenie włosów i okropny łupież Tak się wkurzam, ze muszę zrezygnować z suszarki i rannego mycia włosów, że szok Chyba pójdę ściąć tak w pół szyi, żeby nie trzeba było układac i żeby się tak holendernie nie plątały...

I mi się wcale nie pokazują jako tako nowe pryszcze, tylko wychodzi na wierzch to stare. Te wszystkie podskórne guleczki, zaskórniki teraz się powiększają... Mam nadzieje, że jak to wyjdzie, to już potem nic się nie pokaże

A ta maść ichtiolowa to dozwolona jest? W ulotce niby pisało chyba, że nic przeciwtrądzikowego nie powinno się już nakładać

Jak dermatolog postanowi Ci zwiększyć dawkę w trakcie kuracji to możliwe że znowu będziesz miała wysyp.
haraszaja jest offline Zgłoś do moderatora