Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Patenty na bycie NAJ - cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-07, 15:03   #4715
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez bubamara Pokaż wiadomość
A więc tak... Wszystkie produkty są na mazidłach (nie wiem czy w aptekach byłyby dostępne, nigdy nie pytałam), oprócz ekstraktu ze skórki jabłka, który jest na stronie bodajże Thanatosa - tak mówiła aeronauta. Mnie osobiście nie chce sie robić osobnych zakupów, więc i lecytynę sojową hlb7 i kwas hial wielkocząsteczkowy rozwtór 1% i keratynę hydrolizowaną kupuję na mazidłach. Ekstrakt ze skórki zastępuje ekstraktem z jabłka cukrowego dost. na mazidłach i jest git. Proponuję Ci robić naprawdę małe ilości, 10 ml odżywki do rzęs zużywa się na prawdę długo. Życzę powodzenia i zadowolenia z efektów! Osobiście widziałam ogromną różnicę już po tygodniu stosowania. Rzęsy stały się bardzo błyszczące i pogrubione. Praktycznie nie wypadają. ;D
Dziękuję raz jeszcze W takim razie zrobię zamówienie z mazideł Już się nie mogę doczekac efektów, moje rzęsy są troszkę zmęczone
Chociaż muszę powiedziec, że dobrze zrobiła im pewna kupna odżywka: firmy Celia - odżywką nawilżająca z aloesem. Kupiłam ją kiedyś przypadkiem, "bo była tania"..
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora