Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-04-13, 16:06   #2355
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Dziś był kupiec na samochód TŻ, cwaniaczek przywiózł żonę i się nie mogłam nadziwić, że ona ma włosy na głowie przetrawione blondy streczące na wszystkie strony (no ale blond przecież) i jeszcze pewnie po prostowaniu, bo z tyłu miała takie charakterystyczne zagięcie od prostownicy -normalnie szok jak można sobie włosy załatwić.
To jedna z dwoch rzeczy, ktorych nie rozumiem u innych kobiet:
1. Za wszelka cene blond
2. Za wszelka cene dlugie
A nie, jest jeszcze nr 3:
3. Za wszelka cene dlugie i blond
Moja wspolpracownica ma takie siwo-blond dlugie "wlosy"(a raczej ich resztki) i czasem sie zastanawiam, jak mozna sie tak na wlasne zyczenie oszpecic Ja generalnie nie mam nic do rozjanianych wlosow bo znam laski ktore mimo ze utleniaja to tak dbaja ze super to wyglada. Ale jak mowie - nie za wszelka cene, bo niby ma byc TOP a jest wielki FLOP


Cytat:
Napisane przez Tygrryska Pokaż wiadomość
mylam wlosy tym glutkiem zamiast szamponu i pozniej splukalam woda
mylam tym sposobem chyba z 3 razy.. i chyba ani razu nie nalozylam po tym odzywki, wlosy sie dosc kiepsko rozczesywaly ale jak wyschly to byly ok, jak po normalnym myciu szamponem i nalozeniu odzywki
Co Ty mowisz - genialny pomysl! Nie wiedzialam, ze tak sie da. Nastepnym razem tak zrobie bo tez lubie siemie. Byloby genialnie, gdybym znalazla jakis zamiennik szamponow i nie musiala uzywac detergentow wcale!

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość


Niestety dzisiaj znów ma puch na głowie. Nie wiem jak jej pomóc...nie znam się na pielęgnacji włosów kręconych.
Sama mam wlosy proste jak drut, ale na watku o siemieniu lnianym chwala go sobie wlasnie kreconowlose - podobno bardzo pomaga ujarzmic "puch"
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora