Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-20, 15:24   #4233
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No może bez intymnych szczegółów


Młoda poznała chłopaka co 280 od nas mieszka....

A ja swoje Szczęście, 200 km od domu poznałam, a mieszkaliśmy kilka przystanków od siebie.
Jak nic przeznaczenie

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;36002254]Takie tam dzisiejsze [/QUOTE]

Ładne, ale rzeczywiscie takie niech już pozostaną
Ten malinowy holoś mnie kusi, ale nie mam gdzie zanabyć drogą kupna Może to i lepiej

Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Heeh, no tak to jest, że niektórzy się poznają pół świata dalej, a mieszkają obok siebie


A ja z moim ukochanym się poznałam przez neta a przez LoL'a dokładniej ^^
Przez co?

Cytat:
Napisane przez Le_Souvenir Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.

Informuję, że zmieniłam kształt pazurków na coś, co ma przypominać migdałki. Nie umiem ich już bardziej zaokrąglić, chociaż próbowałam. Zmiana wypłynęła stąd, że zaczęłam o wszystko haczyć ostrymi kwadratami, nawet zwykłe drapanie bolało. Tak więc uznałam, że na razie pochodzę w migdałkach. O niebo lepiej! Taki delikatniejszy kształt chyba bardziej pasuje do moich palców. Lakier na pazurkach to Golden Rose, jedna warstwa, zastanawiam się nad drugą, bo są prześwity. Skórki nadal w opłakanym stanie, ale pracuję nad nimi.



WOW! Zatkało mnie, naprawdę Są idealne - zadbane skórki, kształt, długość, kolor! I tak jak Śniegowa uważam, że nie powinnaś mieć już dłuższych, bo ta długość jest maksymalna, jaka wygląda dobrze. Btw. co to za lakiery? Śliczne.
Druga warstwa to absolutna konieczność

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dziewuchy, co polecicie z FLORMARu. ? lakiery oczywiscie nie znam tej firmy, a na początku wrzesnia mam mieć okazję wyboru i wyprobowania

U33 i U9 (o ile dobrze pamiętam) z Miracle Shine W ogóle ta seria Miracle Shine jest super. I miętę mają śliczną

EDIT: Sprawdziłam i to jednak U6

Edytowane przez Prezes Kuli Ziemskiej
Czas edycji: 2012-08-20 o 15:27
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora